freelance iş ilanları

Bu Gerçek Olamaz Değil mi?

88 Mesajlar 11.948 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

netman adlı üyeden alıntı

Ben hergün nelere şahit oluyorum bir bilsen. Sinirden artık haber spor okumak gelmiyor içimden. 3 satır içeriği var haberin galeri yapıyolar 15 sayfa da anca okuyabiliyorsun. Özellikle ahaber, sabah, fanatik, fotomaç tövbeliyim bunlara girmeye.

Bende aylardır herhangi bir haber sitesine girmiyorum. içimden de gelmiyor zaten. Sosyal medya da bazı sayfalar var tarafsız oralardan takip ediyorum herşeyi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
reklam

kemalunlu70 kemalunlu70 kıyıdan kopa kopa derine indik Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 774
  • Beğeniler 294 / 295
  • Ticaret 3, (%100)
Ben de okulda İngilizce öğrenip yabancı dile girmessem.. Adamların bana tek iyiliği okulda İngilizce derslerine daha da önem vermemi sağlamaları olacak :laugh:
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

yalnız kalırım sanma, mutsuz olurum sanma

Mecanique Mecanique ya deliler haklıysa? Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 36 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
Bu olayı epeydir görüyordum konusu açıldığı iyi olmuş. Ben uzun zaman önce fark ettiğimde chrome'u usulca kaldırdım ve arama motorunu bing'e çevirdim mobilde de bing var pclerde de.. Google vazgeçilmez değil arkadaşlar sadece siz alışkanlık yapmışsınız.

Haber siteleri evet her haltı kopyalıyorlar birbirlerinden bile çalıyorlar onların ki hiç bir kelime ile ifade edilemez girip okumayın bile diyeceğim de dünyada üçüncü sıradayız haber okuyan toplum olarak.. He abartı ve algı doludur Türk medya siteleri ve zaten hepsi aynı haberi yapıyor.. google dur demez işleyen bir sistem var parasından olur.

Rekabet olur ancak Türk habercileri rekabetı farklı algılıyor. yabancı basın giriyor ancak zararlı cıkıyor cunku bızdekı haber anlayısı farklı. En son İndependet katıldı TR'ye ama ne zaman el etek çeker ülkemizden bilemiyorum. Ama WSJ gibi o da pes eder tahminim.

Biz yapsak şu görseldekileri site tamamen kaldırılıp tozu dahi bulunamaz Google'da.. He ayrıca bir tahminim daha var kısa bir zaman sonra Google da kalmayabilir bu 2025 mi olur yarın mı olur bilemem ama bir tarih olacak.

1000 dolar değerindeki Envato hesabı satılıktır.. 

• Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

Mecanique adlı üyeden alıntı

Bu olayı epeydir görüyordum konusu açıldığı iyi olmuş. Ben uzun zaman önce fark ettiğimde chrome'u usulca kaldırdım ve arama motorunu bing'e çevirdim mobilde de bing var pclerde de.. Google vazgeçilmez değil arkadaşlar sadece siz alışkanlık yapmışsınız.

Haber siteleri evet her haltı kopyalıyorlar birbirlerinden bile çalıyorlar onların ki hiç bir kelime ile ifade edilemez girip okumayın bile diyeceğim de dünyada üçüncü sıradayız haber okuyan toplum olarak.. He abartı ve algı doludur Türk medya siteleri ve zaten hepsi aynı haberi yapıyor.. google dur demez işleyen bir sistem var parasından olur.

Rekabet olur ancak Türk habercileri rekabetı farklı algılıyor. yabancı basın giriyor ancak zararlı cıkıyor cunku bızdekı haber anlayısı farklı. En son İndependet katıldı TR'ye ama ne zaman el etek çeker ülkemizden bilemiyorum. Ama WSJ gibi o da pes eder tahminim.

Biz yapsak şu görseldekileri site tamamen kaldırılıp tozu dahi bulunamaz Google'da.. He ayrıca bir tahminim daha var kısa bir zaman sonra Google da kalmayabilir bu 2025 mi olur yarın mı olur bilemem ama bir tarih olacak.

Biz pes etmeden kalkarsa çok mutlu olacağız kanaatindeyim. Ben de bir gün kalkacağına inanıyorum ama ne zaman olacak hep beraber görüş yaşayacağız.
vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
wmaraci

G1903K G1903K WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seyirci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 12 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Google algoritması vs vs derler bir de...

Haber siteleri yemek tarifi de yayınlasın, film de eleştirsin, nakliye firması da önersin. Elimizi ayağımızı çekelim bizler de.
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

RespectionS RespectionS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Full-Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)

ctnbckci adlı üyeden alıntı

kesin var abi. kesin ama hemen çıkma oranı varken google spam'a düşürmeli artık.

öyle bir algoritma yazması zor odaklı kullanıcılarda anlık ısını gorup cıkabılıyorlar sıtelerı bır anda ofsayteder google batar hocam :D
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

RespectionS RespectionS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Full-Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)

kemalunlu70 adlı üyeden alıntı

Google'ın acil el atması lazım ama, nerede?

Yapabileceği pek fazla bişey yok robot algoritmasını geliştirip sadece site içeriiğine bakıp indexlediği sayfalar ile site içeriği birbirini tutmuyorsa bas banı gıtsın google robotçum diyeceği bir algoritma yazmaları gerek bakalım gelir yakındır bunlar iyice azıttılar çünkü :)
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

RespectionS adlı üyeden alıntı

Yapabileceği pek fazla bişey yok robot algoritmasını geliştirip sadece site içeriiğine bakıp indexlediği sayfalar ile site içeriği birbirini tutmuyorsa bas banı gıtsın google robotçum diyeceği bir algoritma yazmaları gerek bakalım gelir yakındır bunlar iyice azıttılar çünkü :)

Bu dediğin olursa kurtuluruz :)

İmza!!! Get Closer!

NakitBilgiCom NakitBilgiCom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Trader - Tüccar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 24 / 13
  • Ticaret 7, (%100)
Hotmail giriş için yenişafak'ı kullanıyorum hem haber okuyor hem maillerime bakıyorum adamlar bu işin piri 🤣
Ahmet3455 ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

SERJOY SERJOY SEO Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 192 / 194
  • Ticaret 26, (%100)
Teşekkürler Yeni Şafak 15 senedir nasıl gireceğimi arıyordum Allah razı olsun teşekkür amaçlı spam bildirimi yapacağım
ctnbckci webloggi vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al