wmaraci reklam
lidertakipci

İNSTAFLY - Daha önce kullanan varsa cevaplayabilir mi?

14 Mesajlar 7.300 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DarkMaster DarkMaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 53 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

hayalinitasarlat adlı üyeden alıntı

Aylardır aktif olarak kullanmaktayım, aynı anda 6 hesap çalıştırıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim. Benim amacım etkileşim olduğu için zaman ayarlı yaptım ve kırk yılda bir giriyorum. (Sabah 8den akşam 21.00a kadar takip ediyor 21.00dan sabah 8e kadar takipten çıkarma işlemini yapıyor) ve bu böyle sürüp gidiyor. Yeni takip edenlere de özel mesaj atmasını ayarladım hepsi oldukça etkili. Etkilerini düzgün ayarlarını yaptıktan sonra hemen görmeye başlıyorsunuz. Memnunum ve elbette tavsiye ederim :)

Hocam ban yememek için yaptığınız başka taktikler de var ise benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum. Teşekkür ederim şimdiden.

wmaraci
reklam

tugrayaldiz tugrayaldiz tugra.dev Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci, Web Developer
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 98 / 140
  • Ticaret 10, (%100)

DarkMaster adlı üyeden alıntı

Hocam proxy kullanımını nasıl yapabilirim? Sanırım İP'nin görülmesini engellemek amacıyla kullanılıyormuş ancak nasıl bilgisayarıma kurabilirim anlayamadım? Açıklarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Hocam ilk olarak premium proxy satan bir yerden ipv6 ve https olacak şekilde bir proxy satın alıyorsunuz, aldığınız proxynin ip,port, kullanıcı adı ve şifresini programdan instagrama girişi yapmadan önce proxy i satın aldığınız bilgileri girerek aktif ediyorsunuz bu kadar basit zaten. Proxy için proxy6.net i önerebilirim.
DarkMaster

kişi bu mesajı beğendi.

hakantopuzoglu hakantopuzoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Bir dönem kullanmıştım, gayet verimliydi.
ogogi

kişi bu mesajı beğendi.

ogogi ogogi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Editör
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

tugrayaldiz adlı üyeden alıntı

Hocam ilk olarak premium proxy satan bir yerden ipv6 ve https olacak şekilde bir proxy satın alıyorsunuz, aldığınız proxynin ip,port, kullanıcı adı ve şifresini programdan instagrama girişi yapmadan önce proxy i satın aldığınız bilgileri girerek aktif ediyorsunuz bu kadar basit zaten. Proxy için proxy6.net i önerebilirim.

Hocam proxy6'dan kredi kartı ile alım gerçekleştiremiyorum. Bu konuda bir yol izlemek gerekir mi?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al