wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni KO Cüce ile Tanışın

5 Mesajlar 759 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FatihGulcicek FatihGulcicek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Web Sayfası :

https://ko-cüce.net

https://ko-cüce.net/index.php

NOT : Sitemiz Türkçe Karakterli domaindir. Yani ko-cüce.net adı altındadır.

Tanıtım Sayfası :

https://ko-cüce.net/index.php?forums/server-tanitim.2/

Başlık :

KO-Cüce Server Tanıtım Platformu

Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih :

Ağustos 2019

Tanıtım mesajı :

Yeni projemiz olan ko cüce projemiz ile internet ortamında çeşitli girişimciler ile server tanıtımı yaparak Knight Online ile ilgili serverları sizlere sunuyoruz.

KO Cüce bilindiği üzere bir oyun platformu ve çeşitli içerikleri ile de ziyaretçilerinize hizmet veriyor.

Yeni bir oluşum olan KO-Cüce - Server Tanıtım Platformu 30 Ağustos 2019'da Knight Online PvP severlere hizmet vermeye başladı.

Knight Online bu zamana kadar milyonlarca oyuncuyu içinde barındıran bir platform.

Kullanıcıların bu oyundan aldığı keyif ve bununla yetinmeyip, teknik olarak oyunu incelemek istemeleri, istedikleri kaynak ve desteğe direkt olarak bizim forumumuzdan ulaşabilmeleri en büyük etken olarak gösterilebilir.

Ayrıca bu tekniği elde eden oyun sahiplerinin de sitemizin reklam alanlarını kullanma istekleri, hem oyuncuları, hem bu işle ilgilenen oyun sahiplerini bizim sitemiz bünyesinde topluyor.

Amacımız diğer ko cuce forumlarından farklı olarak düzen ve daha kullanışlı görselliğe ve yenilliklere önem veren sistem olması için çalışmaktayız.

Knight Online Private Server tanıtım yeri olan KO-Cüce.net siz değerli üyelerimizle büyük bir aile ortamındaymışız gibi davranmanızı ve diğer forumlardan farklı olduğumuzu göstermenizi isteriz.

O yüzden KO-Cüce.net tanıtım platformunu en yukarılara taşıyıp düzenli bir sistem haline getirmemiz bizim için görevdir.

KO-Cüce.net sayfasına girmeniz için bir çok sebebiniz olacak bizimle kalın sağlıcakla kalın.

wmaraci
reklam

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Dün Frmtr bugün Ko-Cuce :)

• Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Artık bazı şeylere yenilik gelmesi lazım KO-Cuce forumu iyice düzeni ve kendini bozdu bizde elimizden geldikçe düzenli temiz bir forum oluşturmaya çalışıyoruz. Tabi bu uzun bir süre gerektirecek bize ama üstesinden geliriz sizlerin sayesinde :)

ramazayn ramazayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 614
  • Beğeniler 19 / 251
  • Ticaret 9, (%100)
Girişe reklam atla kısmı koymuşsunuz böyle mi gelişiyor bir şeyler ? Bunu knight oynuyan insalar bile kullanmaz benim şahsi görüşüm.
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Her tanıtım forumunda index vardır reklam atla yeride olması normaldir. Siz ne olmasını isterdiniz mesela kötülemek yerine daha nazik ve gelişmemize yardımcı olursanız daha iyi olur düşüncesindeyim. İndex 10 sn sonra foruma yönlendirme yapmaktadır. Ve bu zamana kadar her forum oraya tanıtım için reklam koyuyor bizde öyle olmasını tercih ettik yani yıllardır insanlar bunu kullanıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al