lostyazilim

2000 TL Siteye Harcanacak !

23 Mesajlar 3.067 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sarkos sarkos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 30 / 32
  • Ticaret 9, (%100)
Eğer direk para kazanmak istiyorsanız bir site almanız gerekir ayrıca e-ticaret gibi işler yapmazsanız o 2000 tl'nin tamamını geri alabilmek için baya uğraş vermek zorunda kalırsınız. Bir de konuya direk para ile ilgili girdiğinize göre çok bilgili olmadığınız belli(yanlış anlamayın amacım küçük düşürmek vs. değil ;)) bu durumda açacağınız bir siteden çok şey beklememelisiniz. Size tavsiyem sadece para kazanmak istiyorsanız 10 000 tl ile yapılabilecek başka yatırımlar bulabilirsiniz. Ama hayır ben Webmasterlık yapmak istiyorum meraklıyım diyorsanız başka...

wmaraci
reklam

NurettinT NurettinT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 9 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
bence dediğin film tanıtımları vs 2000 tl yatırım yapılacak kategoriler değil bence baştan yanlış başlamışsınız

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)
Elinizde para gerçekten 10.000 lira ise benim size tavsiyem 10.000 lirayı da kullanmak ama ilk önce sağlam bir proje yapmak. İnternet öyle bu ay 10 verdim gelecek ay ne alabilirim diyecek bir mecra değil. En azından ben öyle görüyorum yani bir market açmak için ne kadar araştırma yapmak gerekliyse , sağlam bir ekip gerekliyse , sağlam maddi imkanlar gerekliyse bu da aynı olarak görüyorum ben.

Lifegida Lifegida Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Life Gıda / Ceo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 101 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Gel seninle bunu satalım Türkiye'de. (Pillow Talk). Pazar payı inanılmaz derecede güçlü olan bir ürün ve Türkiye'de henüz bu ürünü satan yok. Benden ufak ama güzel bir proje. Kazanmak istediğinden fazlasını kazandıracaktır sana.. ;)

wmaraci
wmaraci

storybaron storybaron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster/Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 19 / 88
  • Ticaret 4, (%100)

Lifegida adlı üyeden alıntı

Gel seninle bunu satalım Türkiye'de. (Pillow Talk). Pazar payı inanılmaz derecede güçlü olan bir ürün ve Türkiye'de henüz bu ürünü satan yok. Benden ufak ama güzel bir proje. Kazanmak istediğinden fazlasını kazandıracaktır sana.. ;)

Wow tam olarak nedir ?

ucretliseo ucretliseo http://www.indirxl.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Hemşir
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 10, (%100)
Siteyi açarken direk gelir amacı gütmeyin bilmiyorum belki verdiğim örneğe kızabilirsiniz ama ben hep şuna benzetmişimdir siteyi açayım hemen kazanayım diyen mantığı,
bir çocuk düşünün kendi çocuğunuz , bu çocuğu 7-8yaşına gelince çalıştırmazsınız değil mi? Ne bileyim simit sat selpak sat demezsiniz. Okutur büyütürsünüz zamanı gelince kendi geleceğini belirler ve onunla gurur duyarsınız. Bu mantıkla yaklaşmanızı öneririm. Önce çocuğunuza bir isim bulun ardından büyütmeye bakın. Sabır ve inat ile bu işi götürebilirsiniz zamanı geldiğinde zaten gelir sağlıyacaktır.
1SMHMedya

kişi bu mesajı beğendi.

storybaron storybaron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster/Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 19 / 88
  • Ticaret 4, (%100)

Seo adlı üyeden alıntı

Siteyi açarken direk gelir amacı gütmeyin bilmiyorum belki verdiğim örneğe kızabilirsiniz ama ben hep şuna benzetmişimdir siteyi açayım hemen kazanayım diyen mantığı,
bir çocuk düşünün kendi çocuğunuz , bu çocuğu 7-8yaşına gelince çalıştırmazsınız değil mi? Ne bileyim simit sat selpak sat demezsiniz. Okutur büyütürsünüz zamanı gelince kendi geleceğini belirler ve onunla gurur duyarsınız. Bu mantıkla yaklaşmanızı öneririm. Önce çocuğunuza bir isim bulun ardından büyütmeye bakın. Sabır ve inat ile bu işi götürebilirsiniz zamanı geldiğinde zaten gelir sağlıyacaktır.

Teşekkürler arkadaşlar yardım için..

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)
2000 tl ile ayda 150-200 tl lik bir internet sitesi alırsın 10-12 ay sonra parasını çıkartırsın. Ondan sonra kar etmeye başlarsın. :)

Yukarıdaki yazdığıma da inanmayın. Belki 3 ay sonra parayı çıkartır belki 20 ay sonra belki de hiç. İnternet yani Ticaret kumar işidir. Şansın yaver giderse alır başını gidersin. :)

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)
Hali hazırda 200-300 TL gelirli en az 1 yaşında site alıp seo çalışması yapın tasarım v.b yaptırın kısa sürede geliri katlarsınız.

Kahnweb Kahnweb Yazar, Editör Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 96 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
Başlık ve içerik boş olmuş, daha düzgün bir planı bize sunun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al