wmaraci reklam
lidertakipci

Siteye Hit Satın Almanın Bir zararı var mıdır sizce?

16 Mesajlar 2.489 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AYJANS AYJANS Webmaster & Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster & Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
Hit alırken organik olmasına ve return visitor özelliğine dikkat etmeniz gerekmektedir.
Sadece analystic verilerinde gözükmesi bir anlam ifade etmiyecektir.

Eğer birisi sınırsız hit gönderiyorum veya günde 15-20K gönderim yapıyor diyorsa uzaklaşın ordan.
Çünkü yüksek miktar hit kesinlikle spamdır.

500-2000 arası idealdir.Hit alacağınız kişiye sisteminde kaç adet ip olduğunu sorun. Eğer +5000 ise sitenize giren ip 1 hafta sonra tekrar girecektir.Buda olumsuz etkiler.Ortalama 2 günde bir girmesi gerekemektedir.Olumlu sonuç almanız için.

wmaraci
reklam

RespectionS RespectionS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Full-Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)
Yapay hit ile google sıralamanız yükselmeyecek tbm yükselmeyecek hiç bir şey yükselmeyecek ve artışa geçmiyeceksiniz aksine üstüne üstük birde aldığınız hiti hit almayı bıraktığınız an yakalayamazsanız bu sefer gözden düşeceksiniz yani %0 yarar %100 zarar.

Bycida Bycida Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Forum
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 9 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

batukay adlı üyeden alıntı

Nereden yolluyorsun ? Hit satın almak ego kasmak gibi bir şeydir. Hiç bir faydası olmaz. Zararı olur Adsense tarafından.

Hocam ego kasmak değil bazı arkadaşlar adsense alamıyor Hit yok diye onlara bir kaç haftada aldırıyorum direk ziyaretler hep gerçek ip ve google yandex Bing aramalarıyla giriliyor direk link olarak giriliyor günde en fazla 100 250 arası yolluyorum ani yükseliş olmasın diye

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
Faydası olmaz aksine zararı olur

wmaraci
wmaraci

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Bycida adlı üyeden alıntı

Hocam ego kasmak değil bazı arkadaşlar adsense alamıyor Hit yok diye onlara bir kaç haftada aldırıyorum direk ziyaretler hep gerçek ip ve google yandex Bing aramalarıyla giriliyor direk link olarak giriliyor günde en fazla 100 250 arası yolluyorum ani yükseliş olmasın diye

Neyle gönderiyorsun ? Bu hitlerin önemi ne ? Neye yarıyor ? Gerçekten arama motorlarından geliyorsalar nasıl oluyor da arama motorlarında olmayan kelimeler üzerinde gelebiliyor ? Analtycs de gösterir oranın hiç bir hükmü yok. Webmaster toolsa göstermiyor hiç dikkatini çekmedi mi ? Eğer googleden geliyorlarsa orada neden gösterilmiyor ?

samanalevinet samanalevinet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Neyle gönderiyorsun ? Bu hitlerin önemi ne ? Neye yarıyor ? Gerçekten arama motorlarından geliyorsalar nasıl oluyor da arama motorlarında olmayan kelimeler üzerinde gelebiliyor ? Analtycs de gösterir oranın hiç bir hükmü yok. Webmaster toolsa göstermiyor hiç dikkatini çekmedi mi ? Eğer googleden geliyorlarsa orada neden gösterilmiyor ?
Hocam ben gönderiyorum ve hiti ve anahtar kelimeleri hem Analtycs de hemde Google Webmaster Tools da gösteriyor. Ayrıca Adsense içinde hiçbir zararı yok.

http://www.safirmedya.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al