wmaraci reklam

Yahu bu 123reg.co.uk nasıl 1 dolara domain satabiliyor?

24 Mesajlar 3.050 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SenolK SenolK WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 362 / 281
  • Ticaret 11, (%100)
Geçen denemelik aldım başka hiçbir domain almadım ns adresi değişmiyor googledan arattım beni banlamışlar birden çok almışım sözde kısaca güven olmaz.
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ofurkanak ofurkanak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 141 / 59
  • Ticaret 7, (%100)
Godaddy de yaptı buna benzer, firmanın kalitesi ya da ne kadardır bu işi yaptıklarını bilmiyorum ama benim domain alalı 1 aydan fazla oldu duruyor.

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
ofurkanak ben godaddy den safayasar.com u almışım pazartesi günü süresi bitti yeniledim. (ilk yıl 2 dolara felan almıştım 20 tl den daha azdı hatırladığım kadarıyla) bu sene vergiler dahil 95 tl e yeniledim. Vergisiz yenileme ücreti 70 tl idi işte vergiler dahil 95 tl oldu bu pazartesi yeniledim

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Arkadaşlar fiyatlarda bir sorun yok. Ben Ingiltere de yaşıyorum 100 lerce domain alıyorum tanesi 1 Pound :)

co.uk de 1 kuruşa alıyorum.

ps: godaddy

Godaddy den şuana kadar 1000 pound+ ürünüm mevcut.
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Psilocybin23 adlı üyeden alıntı

************** olduğu için olabiliyor böyle fiyat inanmayan satın alıp bir süre beklesin kendisi görsün bir süre sonra namesserver sıfırlandı nameserver'ı sunucuma bağlayamıyorum diye konu açarlar.

Benim anlamadığım şey niye böyle gerçeği yansıtmayacak yorumlar yapıyorsunuz. Karalama çabası niye ? dünya çapında bir site.
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
batukay değerli hemşehrim kim ordan domain aldıysa sıkıntı yaşamış sen domain aldın mı bahsedilen siteden.

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

xsafa adlı üyeden alıntı

batukay değerli hemşehrim kim ordan domain aldıysa sıkıntı yaşamış sen domain aldın mı bahsedilen siteden.

O yaşayanlara sor bence. Yeni hesap açıp aynı kampanyadan yararlanarak aldığı domainler olmasın. Fiyatına gelirsek hepimiz Godaddy'den 1 dolara domain almışızdır. Nedense dikkat eden olmamış. Sepette fiyatın altında vergi ve icann ücretleri yazısı vardı. icann ücreti 1 tlden fazla değildi. Büyük firmalarda müşteri çekmek için bu kadar ucuza satıyorlar. Yenileme fiyatı yine pahalı oluyor.

frat34 frat34 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 08.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 51 / 58
  • Ticaret 3, (%67)

xsafa adlı üyeden alıntı

Hocam , sen aldınmı ? Bence başkalarının lafına bakana kadar almadıysan al 1 dolar 5 TL tabi paranın büyüğü küçüğü olmaz ama 5 TL ile batmazsın bir dene bakalım.Belki ya cidden iyi iş yapıyorlar millet karalama derdinde bi zamanlar godady de aynı şeyi yaptığında onada yok projelik domainlerinizi 1 ay sonra kapatıp kendi bünyelerine alıyorlar filan yazmışlardı yani bu tarz yazılara sadece gülüyorum..

Cidden firma kötüysede gidecek 5 TL olsun dene yani vallahi ama uyarımı yapim tek kart tek hesap 2. bir hesap açma..

Bizim milletimiz aç gözlü 1.domaini 1 dolara aldı ya 2,3,5,50,100 tane alacak bir akıllı onlar ya 1 dolara alıp 10 dolara satacaklar mantık bu..

batukay adlı üyeden alıntı

Benim anlamadığım şey niye böyle gerçeği yansıtmayacak yorumlar yapıyorsunuz. Karalama çabası niye ? dünya çapında bir site.

Öncelikle sonuna kadar sana katılıyorum Batukay hocam yani onca kişi yorum atmış bir kişide görsel koymamış.Yok aldık 1 ay sonra patladı filan fistan..Çamur at izi kalsın.Adam akıllı bir yorum gördüm valla sevindim hocam :)
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

frat34 adlı üyeden alıntı

Hocam , sen aldınmı ? Bence başkalarının lafına bakana kadar almadıysan al 1 dolar 5 TL tabi paranın büyüğü küçüğü olmaz ama 5 TL ile batmazsın bir dene bakalım.Belki ya cidden iyi iş yapıyorlar millet karalama derdinde bi zamanlar godady de aynı şeyi yaptığında onada yok projelik domainlerinizi 1 ay sonra kapatıp kendi bünyelerine alıyorlar filan yazmışlardı yani bu tarz yazılara sadece gülüyorum..

Cidden firma kötüysede gidecek 5 TL olsun dene yani vallahi ama uyarımı yapim tek kart tek hesap 2. bir hesap açma..

Bizim milletimiz aç gözlü 1.domaini 1 dolara aldı ya 2,3,5,50,100 tane alacak bir akıllı onlar ya 1 dolara alıp 10 dolara satacaklar mantık bu..

Öncelikle sonuna kadar sana katılıyorum Batukay hocam yani onca kişi yorum atmış bir kişide görsel koymamış.Yok aldık 1 ay sonra patladı filan fistan..Çamur at izi kalsın.Adam akıllı bir yorum gördüm valla sevindim hocam :)

Zamanında kullandığım bir firmayı sıkıntı yaşamadım. Google'de araştırınca başka forumlarda mail adresini onaylamadıklarından dolayı suspend yediği yazıyor. Onaylayınca bu ortadan kalkıyormuş. Mail onayı bile yapamayıp çamur atanlar var. Diyecek o yüzden bir şey bulamıyorum.

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
Aslında reklam ve sürüm politikası denilebilir. Yurtdışı döviz kurlarına göre düşündüğümüzde tam tersine zarar değilde kar ettiklerini düşünüyorum.

Zamanında SEO hizmeti verdiğim bir firma domain maliyetini benimle paylaştığında şok olmuştum. (Sermayem zamanım, sağlam altyapım ve iyi bir ekibim) olsaydı 10 sene öncesinden domain hosting işine girerdim
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al