wmaraci reklam
lidertakipci

Odeaweb uyumuyor

18 Mesajlar 2.437 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

onurgner onurgner WM Aracı Kat. Mod.
  • Üyelik 05.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 86 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar 2 tane sitem Odeaweb'de barınıyor. Kendilerini tanımam etmem sadece alışverişim var ama gerçekten çok ilgililer. Destek taleplerine en fazla 3-4 dakikada cevap veriyorlar. Ayrıca müşteri destekteki arkadaşlar çok kafa adamlar. Çok fazla sınırı kaçırmadan geyik dahi yapabiliyorsunuz.

wmaraci
reklam

semhkaramn semhkaramn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazilim Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 4, (%0)
50 yıllik freelancer im boyle reklam görmedim.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
25 Tane alan adı barındırmalı reseller satıyorlar ama 25 tane site kurarsanız fazla kaynak kullanımı diye suspend ediyorlar.
Gece 00:00 'da suspend edicez demişler sabaha kadar çalışsın sabah taşırım dedim ama suspend etmişler. 2 Bayi host, 4 ek ip adresi olarak kullanıyordum bütün sitelerimi taşıdım ve hizmetleri sonlandırdım. 3-5 site barındıracaksanız iyi ama fazla siteniz varsa önermem.

Şuan verigom'dan VPS kullanıyorum gayet iyi.

odeaweb odeaweb Alan Adı & Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sistem Yöneticisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 113 / 33
  • Ticaret 11, (%100)

Mehmet Maşa adlı üyeden alıntı

25 Tane alan adı barındırmalı reseller satıyorlar ama 25 tane site kurarsanız fazla kaynak kullanımı diye suspend ediyorlar.
Gece 00:00 'da suspend edicez demişler sabaha kadar çalışsın sabah taşırım dedim ama suspend etmişler. 2 Bayi host, 4 ek ip adresi olarak kullanıyordum bütün sitelerimi taşıdım ve hizmetleri sonlandırdım. 3-5 site barındıracaksanız iyi ama fazla siteniz varsa önermem.

Şuan verigom'dan VPS kullanıyorum gayet iyi.

Reklam kokusu alıyorum. Keşke taşıdığınız yerde de Reseller hesabını deneseydiniz de farkı görseydik Mehmet bey, böyle yaklaşmanız tuhaf bir durum olmuş. Zaten Resellerden VPS' e geçiş yaparsanız böyle sonuçların olması gayet normaldir. Anlık olarak çok fazla sayıda cron çalıştırırsanız CPU ya takılacaktır siteleriniz. İyi çalışmalar.

wmaraci
wmaraci

RespectionS RespectionS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Full-Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)

bulentking adlı üyeden alıntı

40 yıllık romalıyım böyle reklam görmedim

Neden bizansss :laugh:

WhitePassions WhitePassions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Cidden odeaweb'i bende tebrik etmek istiyorum. Saat kaç olursa olsun adamlar anında cevaplıyor.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

frat34 adlı üyeden alıntı

Firmada resellerim var haziranda mi ne aldım 99 tl bizzat telefonda görüştüm hatta dedim fiyat artışı seneye çok olursa almicam yok efendim 5,10 tl dediler şuan hesabında 180 tl yazıyor firmaya lafım yok iyi suanlik ama bütün firmalar belli kitle yakalayana kadar ucuz veriyor sonra 100 tl paket oluyor 250 tl bu yanlış bir davranış

Yannız hocam resellerdeki artış hemen hemen tüm firmalarda var ama ben veridyenin eski müşterisi olduğum için son lisans zamlarını yansıtmıyorlar kaç aydır ilk aldığım fiyattan ödeme yapıyorum.
Yoksa yeni alımlarda çok fiyat farkı varç

frat34 frat34 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 08.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 51 / 58
  • Ticaret 3, (%67)

melankolia adlı üyeden alıntı

Yannız hocam resellerdeki artış hemen hemen tüm firmalarda var ama ben veridyenin eski müşterisi olduğum için son lisans zamlarını yansıtmıyorlar kaç aydır ilk aldığım fiyattan ödeme yapıyorum.
Yoksa yeni alımlarda çok fiyat farkı varç

Fiyat artışına lafımız yok yapsınlar hakkediyorlar gece gündüz destek fakat alırken telefonda bizzat dile getirdin en fazla 20,30 tl dediler ama 90 tl lik reseller şuan 180 küsür %100 zam da doğru değil telefonda deselerdi seneye %100 zam koyacaz almazdım misal şimdi cikipta şey diyebilir zam felan geldi ama 2018 2019 arası lisanslarda pek uçuk rakamlar yok kısaca bazı firmalar bazı şeyleri bahane edip zam yapmasa çok güzel olur bu arada firmaya fiyat harici söylediğim bir laf yoktur kötü olarak

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al