wmaraci reklam

Google'da Arama Yapmak

3 Mesajlar 561 Okunma
wmaraci reklam

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Herkese merhaba. Google'da arayacağım şey Türkiye'deki çinko maden firmaları olacak. Yani sadece çinko madeniyle uğraşan firmaları bulmak ve çıkartmak istiyorum sizce önerileriniz nedir ?

Konnektör
wmaraci
reklam

Stanley Stanley WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 7 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Çinko madeniyle ilgili farklı dillerde anahtar kelimelerini aratabilir, haber sekmesinden haberleri inceleyebilir, görseller kısmından firmaları bulup anlaşma yaptığı firmalara da ulaşabilir ve herhangi bir görseli "sağ tık menüsünden görsellerde ara" butonuna tıklayarak daha geniş aramalar yapmanız mümkündür.

Konunuzdaki amaç bizim arayıp size iletmemiz ise kusura bakmayın. "Gugıllamaya Başlayın" derim.

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

Stanley adlı üyeden alıntı

Çinko madeniyle ilgili farklı dillerde anahtar kelimelerini aratabilir, haber sekmesinden haberleri inceleyebilir, görseller kısmından firmaları bulup anlaşma yaptığı firmalara da ulaşabilir ve herhangi bir görseli "sağ tık menüsünden görsellerde ara" butonuna tıklayarak daha geniş aramalar yapmanız mümkündür.

Konunuzdaki amaç bizim arayıp size iletmemiz ise kusura bakmayın. "Gugıllamaya Başlayın" derim.

Sizden öyle bir şey istemedim amacım o değil :) öyle bir durum olsa zaten öneriniz nedir diye sormazdım :) Bende gugıllamayı biliyorum... Fakat daha ince noktalar var mı öğrenmek istedim.

Konnektör
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al