wmaraci reklam

İlleg4lizm.org yüzünden bana dava açılmış!

32 Mesajlar 9.088 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)

kankirmizi adlı üyeden alıntı

sitelerinde mi paylaşım yapıyordun forumdu galiba, kişisel bilgilerin olmadan nasıl buldular ki seni ? siber, forumun tüm loglarını almış o zaman aklım almıyor üyeyi nasıl buluyorlar. geçmiş olsun.

Hayir sitelerimde bisey paylasmadim. Sadece illegalizm forumunda uyelik sarti vardi script indirmek icin zorunluydu. Uyeligim vardi ve orada da bir kac konuda ben acmistim ama kisisel veri kredi karti veya hesap gibi seylerle ugrasmadim hic.

🇹🇷🇹🇷🇹🇷
wmaraci
reklam

• Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)

kankirmizi adlı üyeden alıntı

sitelerinde mi paylaşım yapıyordun forumdu galiba, kişisel bilgilerin olmadan nasıl buldular ki seni ? siber, forumun tüm loglarını almış o zaman aklım almıyor üyeyi nasıl buluyorlar. geçmiş olsun.

Beni kimse bulmadi bende bisey anlamadim ne döndü ne bitti bilmiyorum 2017 de bir ara ban yedim oradan nasıl oldu sonra bilemiyorum mail adresimdenmi buldular isim nasıl geçti anlamadım.

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Ugurozbek Ugurozbek Profesyonel SEO Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 35 / 61
  • Ticaret 6, (%100)

dogandeniz adlı üyeden alıntı

Tesekkurler ama sadece uye olmaktanmi ceza alacagim ben simdi. Oyle bisey olmazki ya ceza verecekseler kanit sunmalari gerekmezmi benim suc teskil edecek durumum yokki forumda. Warwz script indirmek sucsa veya sunucu guvenligi hakkinsa biseyler yazmak sucsa o kabul raziyim. Ama kisisel veri diyorlar. Yarin belli olacak.

Hocam her türlü ortada bir suç var sonuçta. Belki davayı düşürürler.
dogandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Anladığım kadarıyla site sahibi değilsiniz sadece forumda konu açmışsınız, sizin açtığınız konularda kişisel verilerle alakalı bir durum varmıydı? Örneğin açtığınız konularda xx kurumuna saldırı veya bu saldırıya ait herhangi bir şey varmıydı?

Eğer kişisel veri paylaşmadıysanız sorun olmaz, amaaaa paylaştıysanız para cezasını yersiniz kaçarınız yok.

dipnot: Ayrıca ülkemizde port taramak bile suç olarak sayılmaktadır. Dikkat etmek lazım konu açmak bile sıkıntılı bir duruma girmektedir.

Hayir site sahibi degilim o foruma uyeligim vardi sadece. Ben forumda takilirken sadece war_ez script falan paylasiliyodu. Hack hakkinda ufak tefek bilgiler veriliyordu ama isin icinde hackleme yada kisisel veri paylasimi falan yoktu. Benim paylasimlarimdada oyle bisey yokmu hic. Sadece script ve bir kac sunucu guvenligi saldiri tipleri hakkinda bilgi vardi.

🇹🇷🇹🇷🇹🇷
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)

Chete adlı üyeden alıntı

Anladığım kadarıyla hacker olmaya çalışmışsınız, hack bilgileri vermişsiniz. Yani ya suç işlemişsiniz, ya da suçun nasıl işleneceği ile alakalı yol göstermişsiniz. Geçmiş olsun, cezanızı çekmeniz dileğiyle.

"Forumlarda sürekli konular görüyorum, siteme saldırı vs vs gibi. İnsanlar bu tür saçmalıklarla uğraşmak zorunda değil :) Hayırlı akşamlar."

"Kötü bir yorum gibi gelebilir sizlere, ama düşünün emek verdiğiniz bir iş hacker denen parazitler tarafından çöküyor."

Ben diyorum sunucu guvenligi sen diyorsun hack 😀 zaten ben hacker olmaya calismiyorum birseyler ogrenmeye calisiyorum yillardir hala ogreniyorum. Bunun neresi suc.
Chete

kişi bu mesajı beğendi.

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Chete Chete WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 24 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
:) Özel mesaj gönderdim durumu fark edip
dogandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)

Ugurozbek adlı üyeden alıntı

Hocam her türlü ortada bir suç var sonuçta. Belki davayı düşürürler.

Olabilir kardesim yarin belli olacak yazarim sonucu yine buraya. Benim gibi cok adam varmis uyelerin hepsi bu sıkıntiya dusmus haberleri yok ama boyle ozel guvenlik gibi islerde karsilarina cikar.

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

dogandeniz adlı üyeden alıntı

Hayir site sahibi degilim o foruma uyeligim vardi sadece. Ben forumda takilirken sadece war_ez script falan paylasiliyodu. Hack hakkinda ufak tefek bilgiler veriliyordu ama isin icinde hackleme yada kisisel veri paylasimi falan yoktu. Benim paylasimlarimdada oyle bisey yokmu hic. Sadece script ve bir kac sunucu guvenligi saldiri tipleri hakkinda bilgi vardi.

Kendi paylaştıklarınızdan eminmisiniz içerisinde kişisel veri yada sızıntı olmadığına, eminseniz. Kovuşturmaya yer yok der geçerler.

Ama aksi bir durum varsa kişisel veri adeti * 50 bin TL cezai yaptırımı var.

• Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Kendi paylaştıklarınızdan eminmisiniz içerisinde kişisel veri yada sızıntı olmadığına, eminseniz. Kovuşturmaya yer yok der geçerler.

Ama aksi bir durum varsa kişisel veri adeti * 50 bin TL cezai yaptırımı var.

Eminim tabi kisisel veri falan paylasmadim ama dosyada benimde adim geciyormus. Hatta cok kisi var demesine gore uyelerin adi hep geciyor sanirim.

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
İfade verirken bu yazdıklarını anlatman doğru olur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al