wmaraci reklam
lidertakipci

PHP HTML JAVASCRİPT CSS e Nereden Başlanılmalı

3 Mesajlar 528 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

UmitUzun UmitUzun Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Herkese İyi geceler ,

Arkadaşımla beraber bir kodlama dilini öğrenmek istiyoruz ve küçük de olsa kendimize gelir bırakmak istiyoruz zamanımız çok uzun vadeli olabilir. Üniversitede C++ dersi gördük bizce biraz daha basit düzeyde PRİNTF , SCANF , FLOAT İF ELSE SWİTCH CASE WHİLE CHAR Gibi terimleri biliyoruz döngü yapmak doğru yanlış tekrarlamak ATM yapımı çekeceğiniz para bakiyenizden azsa hata vermesi gibi şeyler kodladık sizce hangi yazılım dilinden gitmeliyiz.

Emek olmadan hiçbir şey olmaz bunun farkındayız sizce en çok forumda kişilere gerekli olan ve kazanç sağlayabilecek yazılım dili hangisi çok da zor olmasın :)

Türkiye’de yazılımın üstüne gidilmesi gerekiyor bu şekilde ki forumlar bunları güçlendiriyor WMARACİ gibi forumların bunlara destek verdiği öğrenmeyi paylaşmayı kolaylaştırdığı için teşekkür ederiz İYİ Kİ VARSINIZ :)

Hangi Kodlama Dilini Öğrenmeliyiz ?
Ne İşe Yarar ve Kitlesi Nedir ?
Zorluğu Nedir ?
Çalışmamıza bağlı ne kadar sürede kazanç getirir veya güzel bir proje yapmamıza imkan sunar ? Proje tek bir dille olmayabilir

En önemlisi önerdiğiniz kodlama dilini hangi YouTube kanalı veya eğitim setinden öğrenebiliriz öncelik tabikide ücretsiz olan

wmaraci
reklam

HBRyzen HBRyzen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 2 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ben Web Developer değilim ama bildiğim kadarıyla ... HTML'i Websitesinin Hiyeraşisini olusturmak için kullanırsınız yani Yapısını, PHP ile fonksiyonlar atar bunlarıda JavaScript ile İşlevlendirirsiniz ama unuttuğunuz birşey var Tasarım. Bunlar daha çok Back-End e hitap ediyor HTML ile pek bişi çıkmaz ama CSS ile tasarım yaparak daha çok kitleye hitap edebilirsiniz.. dediğim gibi Web Developer değilim sadece Windows tabanlı Uygulamalar geliştiriyorum bu nedenle sadece bildiğim birkaç şeyi paylaşmak istedim. Yanlışım varsa Affola. İyi Forumlar
UmitUzun

kişi bu mesajı beğendi.

WebmasterSozluk.com - Moderatör & Visual Basic Beginner Coder.

UmitUzun UmitUzun Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Zaman ayırıp okuduğunuz ve elinizden geldiğince bilginizi aktarmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim

Emek vererek güzel işler yapmak istiyoruz bir yerden başlamalıyız

Pek bir bilgim Yok tabi bu konuda siteyi kurarken hosting vs oluyor Oraya farklı kodlama dillerini birlikte mi yazıyoruz veya bir Google play uygulaması kodlayacağız bunlar nereye kodlanıyor ben en iyisi internetten araştırayım YAZILIM BİLİMİ YouTube dan ordan çalışacağım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al