wmaraci reklam

Metin2 PvP veya Knight Online PvP kuracak ortak arıyoruz.

2 Mesajlar 491 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mselim mselim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,

SiberDC hosting firması olarak sunucu hizmetleri, ddos koruması hizmetleri vb.hizmetler sağlamaktayız. Şahsen 2011 yılından beri Türkiye' de herkesin konuşup bildiği bir Metin2 PvP serveri kurup yönetmişliğim var. Elimizde 96 Ram' a sahip 10' un üzerinde boşta duran fiziksel makinelerimiz mevcut. Bunları değerlendirmek istiyoruz. Metin2 veya Knight Online PvP kurup yönetebilecek birisine alt yapı sağlayarak ufak bir % ile ortak olabiliriz. Metin2 hakkında oldukça fazla ve iyi bilgim var. Yeri geldiğinde düzenlemede de yardımcı olabilir eğer vakit bulabilirsem. Knight Online hakkında maalesef bilgimiz yok. İstediğimiz bizler sunucu, web site, ddos koruması vb. alt yapıları sağlayacağız. Eğer ufak miktarlarda reklam ücreti olacaksa bu konuda da yardımcı olabiliriz. Gelecek kişinin tamamen kendine özgün bir oyun kurup yönetmesi gerekmekte. Yapacağı işe göre çok ufak oranlarda %' lik alarak çalışabiliriz. Amaç elimizdeki sunucuları ve alt yapımızı değerlendirip güzel bir iş ortaya çıkarmak.

Konu hakkında çalışmak isteyenler PM atabilir veya destek@siberdc.com adresine mail gönderebilir.

wmaraci
reklam

Reynolds Reynolds Bir delinin haykırışı! Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar,
Daha önce Ko pvp server da yönetici olarak çalıştım. Boss ve etkinlik takiplerini yaptım ve server sahibi desteğini çekene kadar da çok güzel user topladık. Metin2 serverinde ise yakın bir arkadaşım ile tüm alt yapıyı editlryerek yine bir server girişimimiz oldu. Yaptığımız yatırımın karşılığını fazlasıyla almış olsakta iki tarafı da deneyen ve bugün işletme yönetrn biri olarak nacizane tavsiyem Ko fire patch kullanırsanız ve server ile ilgili bir sorun yaşatmazsanız daha elle tutulur bir gelir elden edersiniz (: Metin2 hakkında zamanında topladıgım bilgilere bugün knight ta sahip olsaydım oturup sizinle bir görüşmek isterdim. Son olarak şunu belirteyim ko oyuncuları daha fanatik 😂 team olarak hareket var genelde. Iyi sunucu ve güzel bir patch ile yatırımınızın karşılığını daha iyi alırsınız. Selamet ile..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al