wmaraci reklam

İnstagram User İwp Satış

5 Mesajlar 1.312 Okunma
smmexpress

bozumyap bozumyap Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar elimde 12.5k kadar iwp aktif türk user mevcut datayı elimden çıkarmayı düşünüyorum almak isteyen olursa bana dm den yazabilir.
Muratbilir06

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AYJANS AYJANS Webmaster & Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster & Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
1K Fiyat Nedir ?

bozumyap bozumyap Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
40₺ hocam

kozmodans kozmodans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bozumyap Sana 10 K instagram hesabı için 225 TL para gönderdim. Verdiğin iban numarasına Emre Algım adına 75+150 toplam 225 TL para gönderdim. Dünden beri, parayı aldığından beri mesajlarıma cevap bile vermiyorsun.

Özel mesaj konuşmalarımız şu:

bozumyap][QUOTE=kozmodans][QUOTE=bozumyap][QUOTE=kozmodans][QUOTE=bozumyap][QUOTE=kozmodans][QUOTE=bozumyap][QUOTE=kozmodans][QUOTE=bozumyap][QUOTE=kozmodans][QUOTE=bozumyap][QUOTE=kozmodans][QUOTE=bozumyap][QUOTE=kozmodans][QUOTE=bozumyap][QUOTE=kozmodans][QUOTE=bozumyap][QUOTE=kozmodans][QUOTE=bozumyap][QUOTE=kozmodans][QUOTE=bozumyap]Elimde 10k user kaldı hocam isterseniz satabilirim.[/QUOTE]

Fiyat alabilir miyim? 10K instagram'a user kaç lira istiyorsunuz? Ayrıca farklı yerlerden user denedim. Ancak userlar panele eklendiği halde aktif olarak kullanamadım. Kullanıcı şifrelerini de ayrıca gönderebilme imkanınız var mı? Panelde eklediğimde çalışıp çalışmadığına bakmam açısından, satın almadan önce birkaç user içeren dosya gönderebilirseniz öncesinde benim de deneme imkanım olur. Aktif ise satın alabiliim böylelikle. Fiyat bilgisi ve örnek bir kaç user gönderebilir misiniz?[/QUOTE]

Deneme user asla göndermiyorum bu sebeple asla datamı bozamam zaten hepsi yeni ayıklandı pasif olduğu anda ücret iadesi yapabilirim o tür konularda aklınız karışmasın 05541390078 yazarsanız whatsappdan konuşuruz.[/QUOTE]

WhatsApp kullanmıyorum. Fiyat verebilir misiniz?[/QUOTE]
Kaç k alacağınza bağlı hocam 10k alırsanız 32-33 yazarım mesela anlıyormusunuz[/QUOTE]

Ben seni anlıyorum.
10K 30TL
5K 15 TL
gibi bir fiyat istedim sadece. Elinizde 10K kaldığını söylediniz. Ben de 10 K kaç lira diye sormuştum. Fiyat benim için uygun olursa 10K alabilirim. Açık soruyorum, 10 K user'a kaç TL istiyorsunuz?[/QUOTE]

Ben 250-300 arası düşünüyorum hocam. Bütçenle bi şekil ayarlarız elimde boşyere kalmasın.[/QUOTE]
Hatta şöyle yapalım
adlı üyeden alıntı

Tamam mantıkı 1k alırsan 40₺ den verirm hocam 3kyı 100den veririm

Tamam. 1K alayım o halde. Iban verin 40 TLyi hemen havale edeyim. Garanti veya Denizbankhesabınız var değil mi? O arada siz 1k userı export edersiniz.[/QUOTE]
Hocam 75₺ geçiver 2k exliyim hemen geri kalanıda direk alırsın 30 dakıkaya zaten. TR67 0006 2000 5140 0006 6485 26 Garanti ibaan buyur[/QUOTE]
EMRE ALGIM adına 75 TL gönderdim şimdi. Hazırladığınızda gönderirsiniz. Şimdiden teşekkürler.[/QUOTE]
Merhaba hocam bu datayı bölemedim ben hala[/QUOTE]

Instaweb kullanıyorsanız araçlar + export data menüsünde export edilecek data adedi yazıyor. Ona adet giriyorsunuz. .iwb uzantısıyla bir dosya oluşturuyor. Ama bu şekilde farklı bir panelde verimli olur mu bilmiyorum. Cookies olarak çıkartlır ben de bilmiyorum.[/QUOTE]
Hocam direkt user geldi ayıklanıp benım hatam kusura bakmayın ne zamandır beklıyorsunuz özür dilerim. Kusura bakmayın. Şöyle yapalım siz o hesaba 150₺ daha geçin tüm datayı atayım siz de kusurumu örtün cidden çok özür dilerim.[/QUOTE]

Benim sıkıntım da userlar benim panelimde aktif olmazsa, panelde öylesine durması için 225 TL benim için israf olur. Önemli olan userların panelimde çalışır durumda ve aktif olması. İade edebileceğinizi söylediniz ama çalışmadığı için size iade etmeye kalksam siz kopyaladığımı düşünüp iade etmeyebilirsiniz. İlk başta da dediğim gibi sizden panelimde çalışıp çalışmadoğını bilmem için 1-2 tane user olacak şekilde bu yüzden deneme amaçlı user istemiştim. Benim kaygım sizin panelinizde çalıştığı gibi benim panelimde de çalışmaması...Hadi verdim 150 TL daha diyelim ya çalışmazsa bu sefer 225 TL çöpe gitmiş olur.[/QUOTE]
Hocam userlar aktif en ufak sorunda miktarına kadar ne kadar patlaksa geri öderim sorun yok hocam siz bana güvenin ben kusurumu ortmek için diyorum normalde zaten 300-350₺ydi suçlu hisseettim hocam :) siz güvenin sorun yok[/QUOTE]

Hemen gönderericekseniz 150 daha geçiyorum.[/QUOTE]
Tabii hocam. Beklıyorum[/QUOTE]
Aynı hesaba 150 TL havale gönderdim.[/QUOTE]
Jgönderdiniz mi hocam[/QUOTE]

wmaraci
wmaraci

kozmodans kozmodans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Sana gönderdiğim paraların dekontları

1.ödeme 2K için 75TL:

[IMG]https://hizlires.im/d/oYQnRXa2.png" />

[/IMG]

2. ödeme 10K için ödememi istediğin geri kalan 150TL tutar:

[IMG]https://hizlires.im/d/LduKUUoI.png" />

[/IMG]

yani sana toplamda 225 TL para gönderdim.
Forumdaki mesajlarıma ve verdiğim telefon numarasına gönderdiğim mesajlara da cevap vermiyorsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al