wmaraci reklam
lidertakipci

Flarum Kurulumu için Yardım

4 Mesajlar 734 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Aytekinet Aytekinet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Freelance Wm
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Selam arkadaşlar ufak bir ricam var siteme flarum kurmak istiyorum fakat "Bu sayfa çalışmıyor" HTTP ERROR 500 hatası veriyor sürekli dün geceden beri uğraşıyorum vakti olan arkadaşlar kurabilir veritabanı kullanıcı vs. herşey hazır fakat hata veriyor :(

wmaraci
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Tam olarak nerede kurmaya çalışıyorsunuz hostinge mi sunucuya mı, kurmadan önce gerekli ayarlamaları yaptınız mı, 500 hatasını hangi aşamada alıyorsunuz kurarken mi kurduktan sonra mı?

Bu soruların yanıtını bilmeden kimse size yardımcı olamaz. Bu tür durumlarda konu açan arkadaşlara tavsiyem olabildiğince ayrıntılı bir şekilde yukarıda saydığım aşamaları yazmasıdır. Aksi halde kimse sizden daha fazla efor harcayarak sorunu anlamaya çalışmaz. Birisi Skype veya Teamviewer üzerinden yardım edecekse bile yine size bu soruları soracak her türlü. :)

Ayrıca forumda bizzat 2-3 kere test ederek hazırladığım bir rehber var, incelemek isteyebilirsiniz.

Flarum kurulumu

yusufdj yusufdj WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 110 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Ekstra olarak bir çok destek için https://flarumtr.com/ sitesinden yardım alabilirsin.

Aytekinet Aytekinet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Freelance Wm
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Hosting'e flarum kurdum (Beta 10) üyeliklerde mail onayını kaldırmak istiyorum fakat o eklenti beta 10'da yok sonradan eklenti kurabilir miyiz?

Ve Css'de sorun yaşıyorum chrome'da ikonlar gözükmezken(çerezler ve önbellek temizlendikten sonra da aynı), mozilla ve diğer tarayıcılarda ikonlar gözüküyor. Yardımcı olabilecek var mı.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al