wmaraci reklam
lidertakipci

İnternetten Para Kazanmak İçin Neler Yapılabilir ( Öğretici Konu )

15 Mesajlar 1.534 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TurkCraf TurkCraf Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Hizmetleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba , uzun yıllardır bu sektörde olan biri olarak genelde geliştirmekle , üretmekle uğraştığım için bir türlü para akışının nerede olduğunu kestiremiyorum bazı arkadaşların aylık kazançlarını duyunca hayıflanıyorum ben neden bir türlü kazanmamıyorum diye gece çalışıyorum gündüz çalışıyorum bir türlü yeterli miktarları kazanamıyorum , sizce bu devirde ne yaparsak para kazanmaya başlayabiliriz ?

- Lütfen bana ve benim gibi muallakta olan kişilere öneri şeklinde yazınız , boş yorum yapacağınıza hiç yorum yapmamanız daha iyi olacaktır.
- Google adsense için hangi sektöre yönelmeliyiz ?
- İnternet üzerinden ne gibi satışlar yapabiliriz ?
- Yeni gelişmekte olan , para kazanma yolu açık sektörler nelerdir ?

Yukarıda ki yada daha başka aklıma gelmeyen para kazanma yöntemleri nelerdir ?

Herkese hayırlı forumlar dilerim.

wmaraci
reklam

bulentking bulentking WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** L**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 91 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
*** ailen biz değiliz ki yorum yazalım :)
Mad Cyprus Yakut

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Yıllardır forumları takip edip para kazandıran işleri yapan birisi olarak;

Sosyal medya paneli işletme -> Smm panel satışı -> Pinterest olarak gidiyor..
Şuan gündemde pinterest var ama yapabilir misiniz bilmiyorum.
officialseo

kişi bu mesajı beğendi.

evimkitap evimkitap bilgisefi.net Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
Insanlar kendi yaşadığı zorluklardan bir deneyim elde eder ve elde ettiği deneyimi de hemen şak diye paylaşmayı doğru bulmaz bunu çok iyi anlıyorum. Kimse kimsenin babasının oğlu değil, evet para kazanmak istiyoruz ama bunun için kendimiz bir şekilde deneme yanılma ile başarmalıyız. Türkiye de maalesef hazircilik var, ben mesela hiç kazanmıyorum diyebilirim (ayda 15-20 TL şuan da ) blog denedim olmadı, website denedim olmadı, youtube denedim aslında youtube iyiydi içerik uretemedigim ve telife yakalandığım için bırakmak zorunda kaldım. Şuan ki sitemde de Pinterest de spam dan dolayı anlayamadigim bir şekilde askıya alınınca artık web sektöründen çıkmaya karar verdim. Gece gündüz uğraştığım emeğim boşuna gidiyor. Şimdi ki hedefim mobil oyun veya uygulama geliştirmek. Eğer bu konuya olur da benim düşüncelerimi yanıltacak, beni haksız çıkaracak iyi bir insan çıkar beni de web işine tekrar itecek bilgiler aktarabilirse minnettar oluruz.
TurkCraf

kişi bu mesajı beğendi.

"Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyenindir.”
https://www.bilgisefi.net
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

bulentking adlı üyeden alıntı

*** ailen biz değiliz ki yorum yazalım :)

Çok özür dilerim güzel kardeşim , 2 yerede açötım konuyu oradan direk copy yapınca sonuç :)

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

evimkitap adlı üyeden alıntı

Insanlar kendi yaşadığı zorluklardan bir deneyim elde eder ve elde ettiği deneyimi de hemen şak diye paylaşmayı doğru bulmaz bunu çok iyi anlıyorum. Kimse kimsenin babasının oğlu değil, evet para kazanmak istiyoruz ama bunun için kendimiz bir şekilde deneme yanılma ile başarmalıyız. Türkiye de maalesef hazircilik var, ben mesela hiç kazanmıyorum diyebilirim (ayda 15-20 TL şuan da ) blog denedim olmadı, website denedim olmadı, youtube denedim aslında youtube iyiydi içerik uretemedigim ve telife yakalandığım için bırakmak zorunda kaldım. Şuan ki sitemde de Pinterest de spam dan dolayı anlayamadigim bir şekilde askıya alınınca artık web sektöründen çıkmaya karar verdim. Gece gündüz uğraştığım emeğim boşuna gidiyor. Şimdi ki hedefim mobil oyun veya uygulama geliştirmek. Eğer bu konuya olur da benim düşüncelerimi yanıltacak, beni haksız çıkaracak iyi bir insan çıkar beni de web işine tekrar itecek bilgiler aktarabilirse minnettar oluruz.

Çok haklısın ancak bende yıllardır bir çok sektörde varım internet aleminde ancak dedigim gibi nereye gitsem sıfır sıfırları görüyorum elalem gibi şöyle günde 500,600 olmasada 100 lira kazansam yine dua edeceğim halime ama 2 lira 3 lira diyorum ne fark var onlarda olup bende olmayan nedir kendime ait kocamasn suncum var herkesten daha iyi içerikleri internet alemine sunuyorum bir yerde hata yapıyorum ama nerede bir türlü anlamıyorum işte bu durumlarda akıl danışmak insanlardan fikir almak iyi oluyor inşallah sende bende bir yerden kazanırız.

kadirolpak kadirolpak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Finans
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** O**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba TurkCraf

İnternetten para kazanmanın onlarca yöntemi var ama ben kendi bildiğim ve denemeye başladığım yolu tavsiye edeyim: satış ortaklığı. İyi olduğunuz ya da iyi bildiğiniz bir konu belirleyin, o konu ile çok ilgili bir domain alın, o domain ile bir web site kurup içini özgün içeriklerle sürekli güncel tutun bir süre sonra satış ortaklığından mutlaka kazanmaya başlarsınız. Bu konu ile ilgili kurduğum ve geliştirmeye çalıştığım web sitem: https://www.websitekurmak.net

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Mehmet Maşa adlı üyeden alıntı

Yıllardır forumları takip edip para kazandıran işleri yapan birisi olarak;

Sosyal medya paneli işletme -> Smm panel satışı -> Pinterest olarak gidiyor..
Şuan gündemde pinterest var ama yapabilir misiniz bilmiyorum.

Şunu motivasyon olarak koyayım artık pinterest bitti diyenleri dinlemeyin.

Herkes pastadan pay almak isteyince işler zorlaştı ama bitmedi hala kazanç sağlayabilirsiniz.

Valla senin gibi zeka sahibi insanları gördükçe işlere daha çok asılıyorum , şu kazançlar gerçekten güzel nazar değmesin Allah daha çok versin sana bana hayal değil gerçekleri sattın ben size özel olarak bir kaç sitemi dm olarak attım buralardaki içerikleri attım.

volbiex volbiex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 23 / 120
  • Ticaret 5, (%100)

TurkCraf adlı üyeden alıntı

Çok haklısın ancak bende yıllardır bir çok sektörde varım internet aleminde ancak dedigim gibi nereye gitsem sıfır sıfırları görüyorum elalem gibi şöyle günde 500,600 olmasada 100 lira kazansam yine dua edeceğim halime ama 2 lira 3 lira diyorum ne fark var onlarda olup bende olmayan nedir kendime ait kocamasn suncum var herkesten daha iyi içerikleri internet alemine sunuyorum bir yerde hata yapıyorum ama nerede bir türlü anlamıyorum işte bu durumlarda akıl danışmak insanlardan fikir almak iyi oluyor inşallah sende bende bir yerden kazanırız.

bence yeterince çalışmıyoruz/çalışmıyorsunuz.

seo uyumlu makale yazmayı tam anlamıyla biliyor musunuz?
düzgün ve nokta atışı anahtar kelime analizi yapabiliyor musunuz?
yaptığınız anahtar kelimelerle ilgili site içi linkleme inşasına dikkat ediyor musunuz?

daha da uzatılabilir. bence bunları disiplinli bir şekilde uygulayıp uzun vadede kazanamayacak kimse olmaz diye düşünüyorum.
TurkCraf

kişi bu mesajı beğendi.

engellibilgi engellibilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar

Sorun şu - hizmet satan değil hizmet alan olarak kazanmaya çalışıyorsunuz blog açıp para kazanmak çok zordur

Başlangıç sermayesi olarak size 1000 tl yeter öncelikle makale yazarak başlayın

Parayı bulunca 10 adet site adresi alın makale yazıp 10 adet adaense hesabı alın

Bunları 250 tl den satıp 2500 tl cebine koyun ilk paradan 500 tl artmış olmalı oldu 3000 tl

Çok zormu ?
MehmetMasa TurkCraf

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al