wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Başlık Fotoğrafı Büyüklük Sorunu

3 Mesajlar 475 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

radyoaktif radyoaktif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar/Elektronik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar iyi günler. Kod bilgim olmamasına rağmen bu forumdan okuyup, sorup öğrendiklerim sayesinde kendi işimden zaman buldukça hatır için hiç bir maddi çıkarım olmaksızn (hatta gerektiğinde kendim harcayarak) eşe dosta wordpress site kurma işi ile uğraşıyorum.

Gene, yaklaşık 6,7 ay önce bir yakınıma, işi ile alakalı bir wordpress sitesi kurup bırakmıştım. Şimdi ise sitede bir kaç düzenleme (fotoğraflara isim vererek yeniden yükleme, çözünürlüklerini optimize etme vs) ihtiyacı olduğu için tekrar girmem gerekti. Lakin yanlış hiç bir şey yapmamama ve hiç bir kod kısmını kurcalamama rağmen sitenin başlık kısmındaki görsel çok büyük gözüküyor. Normalde siteye pc, telefon, tablet gibi cihazlardan girildiğinde o cihazlara göre çözünürlükte gözükmesi gereken başlık fotoğrafı şu anda kocaman duruyor ve bunun neden olduğunu bilmiyorum.

Bu konuya hakim olduğunuz için tekrar anlayışınıza sığınarak siz değerli arkadaşlardan yardım istiyorum.

Ve bu sorunumu sayenizde çözdükten sonra gene affınıza sığınarak siteyi güzelleştireceğini düşündüğüm ama kod bilgim olmadığı için yapamadığım bir kaç konu hakkında daha yardımınızı almak isterim.

Başlık fotoğrafı eskiden böyle gözüküyordu ki tabela yazıları okunmadığı için bu görüntünün bile daha uzaklaşması lazımdı ama nasıl yapacağımı bilmediğim için buna bile razıydım böyle kullanıyordum

Şimdi ise böyle gözüküyor

Yani o başlığın, aşağıdaki ekran görüntüsünde soldaki ufak Görsel gibi bözükmesi lazım

wmaraci
reklam

radyoaktif radyoaktif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar/Elektronik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Konu hakkında bir bilgisi olan yok mu arkadaşlar?

G3ZGiN G3ZGiN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 8 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
site ismini pm atarmısınız bakalım

www.sekersohbet.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al