wmaraci reklam
lidertakipci

Yedi24ilan.com online alışveriş sistemine geçti

3 Mesajlar 530 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Atilla34 Atilla34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Alıcıyla satıcının tek bir adres üzerinde buluştuğu yedi24ilan.com sitesi online alışverişleri üyelerine sunarak yaşamın her alanında ihtiyaçların karşılanmasına öncülük ediyor. Türkiye’de yılların vermiş olduğu güvene dayalı olarak oluşturulan online alışveriş sistemi sayesinde üyelik işlemini gerçekleştiren herkes alışveriş yapabiliyor.
Yapmanız gereken tek şey seçtiğiniz ürünü belirlemek.
Sitemizin vizyonu arasında yer alan e-ticaretin güvenilir adresi olma isteği kurumsal markamızı da farklı kategorilerde ürün satışına sürüklemiştir. İsteyen üyelerimiz ürünlerini sitemiz üzerine ekleyerek satış yapabilir. Bu sayede satışlarını artırarak potansiyel müşteri kitlesini artırabilir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak size hem zaman kazandıracak hem de aynı anda yüzlerce ürünü görebilme imkanı sağlayacaktır. Yedi24ilan.com üyelerine güven sunarken mağazalara da destek vermektedir. Sizde internetin avantajlı dünyasından hem alıcı hem de satıcı olarak faydalanabilirsiniz.
Aradığınız ne varda yedi24ilan.com’da
Kişisel bakımdan, antikaya, araç alım satımından, emlak’ a kadar pek çok alışveriş imkanı sunan sitemiz ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir araya getiriyor. Daha önce yalnızca ürün eklenerek devam eden sistem bugün online alışverişe açılarak alıcı ve satıcının kendisini güvende hissetmesini sağlamıştır. Online alışverişlerde en çok sıkıntı çekilen konu ödeme işlemleridir. Dolayısıyla satın aldığınız ürünün belli bir garanti kapsamında olması sizinde içinizi rahatlatacaktır. Bizde buradaki eksikliğin farkında olarak oluşturmuş olduğumuz sistem sayesinde sizin alışverişlerinizin daha da güvenli hale gelebilmesi için online alışverişi sizin için açtık. Üyelik işlemi sonrasında istediğiniz bir ürünü araştırıp, seçip fiyatlarını analiz ettikten sonra satın almak için harekete geçebiliyorsunuz. Satın alma işlemi birkaç aşamada anlaşılır bir şekilde tamamlandıktan sonra ürünü satın alabiliyorsunuz.
Yedi24ilan.com’da ihtiyacınız olabilecek birçok ürün…
Teknoloji Dünyasına Dair Aradıklarınız...
Online alışveriş yapmaktan çekinmeyen biriyseniz ve ürünler arasında bütçenize en uygun olanı seçmek istiyorsanız ikinci el ve sıfır alışveriş kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Bilgisayardan, cep telefonuna, fotoğraf makinesinden, saate pek çok ürün seçeneği ve kategorisiyle hizmet verirken dünyanın en iyi markalarını da sitemizde bulabiliyorsunuz. İster bireysel olarak eşyalarınızı ikinci el fiyatından satabiliyor, isterseniz mağazanızda satışını yaptığınız ürünlerinizi ekleyerek ekstra bir satış planlaması hazırlayabiliyorsunuz. İnsanlar artık alışverişlerini her ne olursa olsun internetten yapmayı tercih ediyorlar. Ancak bu tercihte de dikkat edilen en önemli husus online ödeme sistemleri oluyor. Biz gelişmiş bir alt yapıyla sistemi hazırlarken aynı zamanda mobil uygulama seçeneğimiz sayesinde cep telefonu üzerinden de alım ve satım yapabilme imkanı sağlıyoruz.
Bizi en iyisi yapan şeyin siz kullanıcılar olduğunun farkındayız bunun içinde her zaman en iyisi olma yolunda sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. nitekim geçişini yaptığımız online alışveriş sistemimiz sayesinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun dakikalar içerisinde siparişinizi tamamlayarak istediğini ürünü satın alabiliyorsunuz.
Yaşam alanlarınıza dair tüm ihtiyaçlarınız sitemizde…
Evofis

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ramazankonur ramazankonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 96
  • Ticaret 1, (%100)
sahibinden.com un tasarımını kullanan sitelerde 2. sayfaya bile girmiyorum.Çünkü hiçbir site asıl site kadar aynı tasarımla güven vermez.Çünkü o tasarım bu siteye ait değil mantıken siteye giriş bile olmuyor.
Bana göre yanlış yapılanlar;
1- Hemen bir hazır script alıp proje kurmaya sonuna kadar karşıyım.
2- Sitenin footerındaki iyzico vs logolarının pixelleri sayılıyor nerdeyse.
3- zaten olan bir siteyi taklit etmek
4- google play yerine apk indirilmesi
5- tüm türkiye çapında bir projenin webmaster sitelerinde tanıtılması bana göre işi çok önemsemediğinizi gösteriyor.Madem projenize güveniyorsunuz reklamı webmaster sitesinde değil daha büyük yerlerde yapmalısınız.

Kendim 3 aydır proje yazıyorum.Gireceğim kategoride birsürü site var.Hepsinin teması aynı.Yazılımlar aynı.Hiçbir site 1 yıldan fazla dayanmıyor.Sırf onlar gibi olmamak adına 3 aydır hem tasarım hem yazılımı farklı yapıyorum.Ancak bu şekile ilgi çekebileceğini düşünüyorum bir projenin.

Umarım başarılı olur güzel yerlere gelirsiniz

Atilla34 Atilla34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
teşekürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al