freelance iş ilanları

Beynimi Geliştirmek İçin Ne Yapabillirim ?

27 Mesajlar 3.620 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SenolK SenolK WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 362 / 281
  • Ticaret 11, (%100)
Bu adam normal değil 😂
sevdabirates

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
mert29 Modafinil ilacını araştırabillirsin beyindeki hormonları harekete geçiriyor.

Teşekkürler herkese seneye görüşürüz yada hiç görüşmeyiz kendinizi iyi bakın

WM Aracı ❤

azembilisim azembilisim azembilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Profesyonel Web Çözümleri
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 79 / 323
  • Ticaret 22, (%100)
Hocam ben sizin hangi yazınızı görsem alışılmışın dışında yazılar oluyor. Özel hayatta nasıl birisiniz çok merak ediyorum 😂

azembilisim.com | Profesyonel Web Çözümleri

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
emreyavsan hocam bütün gün evdeyim sosyal hayat yok dışarı çıkamıyorum çıkıyorsamda birseyler almak için tanıdığım bir fırıncı ve marketçi var özgüven 0 konuşma konusunda %20 kısaça küçüklükten asosyal dünyada ne oluyor ne bitiyor bilmiyorum birisiyle göz teması yada konusamıyorum birde kız olsa konuşurken kalpten giderim 😀 kolayca kendimi sevdiren biriydim bu sene bir olay yaşadım yazdıklarımın 2 kat artı artık bir iste calişmaktan korkmaya başladım. Ya ölüm ya devam allahın kararı böyle biriyim 😄

wmaraci
wmaraci

noppah noppah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Coder Since 1989
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 5 / 69
  • Ticaret 5, (%100)
Aslan Yelesi Mantarı !!! (Lion's Mane)

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
Bilmiyorum onunla alakalı mı ama lichess de hesap açın günde minimum 1 saat satranç oynayın muazzam bir aktivite oluyor benim açımdan bu sayede daha iyi algoritma yazdığımı farkettim.

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com

Gizemozturk Gizemozturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Yahu ilaç ve elektrik olayında inşallah ciddi değilsindir:) yani vizelere girerken falan redbull içeriz genelde biz ama o da uyanık kalabilelim diye . Zekayı geliştiren tek şey pratik. Oturacaksin her şeyi temelden çalışacaksın.Mesela matematik için antrenmanlarla matematik setini kullanabilirsin her şeyi sıfırdan alıyor. Türkçe için yapabileceğin tek şey bol bol paragraf çözüp dil bilgisi çalışmak. Çok yoğun bir tempoya gireceksen kitap okumaya zamanın olmaz zaten. Geometri biraz yetenek istiyor ama temel bilgileri öğrenip birkaç soru cozebilirsin,zaten temel bilgiler matematik için de lazım oluyor.Ustune bir de sayısal sınavlarına gireceksen allah kolaylık versin çünkü yemeden içmeden çalışmam lazım yetiştirebilmek için. Her sene mutlaka çıkan konular vardır eski sorulardan bunları tespit et ve o konuları mutlaka hallet. En verimli çalıştığın saatleri belirle ben gece uyanıp çalışırdım mesela. Ders videoları izle. Dershaneye gitmiş kadar faydası olur. Bir de bulunduğun şehirde belediye kursları var mi arastir, birisi anlattığında her şey daha kolay anlaşılıyor.

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
Üniversite sınavı için beyne elektrik mi vericeksin 😂 dostum yapman gerek şu kursa gidebiliyorsan mutlaka bir kursa git daha sonra her hafta mutlaka bir ders işlencek evde tıkılı kalma mutlaka bir kütüphaneye git haftada 1 gün dinlendir kendini diğer günlerin kurs va kütüphane arasında geçsin türkçe iyi değilse hergün 20 paragraf sorusu çöz

SEBTURKA SEBTURKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 140 / 141
  • Ticaret 0, (%0)
6 yıllık zeka oyunları ve satranç öğretmenliği yapan biri olarak geçen bu 6 yıllık süreçte yapmış olduğum araştırmalar ve deneyimlerden dolayı yapacağınız bir çok girişimin bir sonuç vermeyeceğini bildiririm.

1) Zeka seviyesi anneden alınan genler yolu ile belirlenmektedir.

2) IQ artırmak diye bir şey yoktur. IQ seviyenin maksimum seviyesi vardır ve kişiden kişiye değişir.

3) Zeka anneden alınam genler ile belirlenmekle birlikte bu zekanın bir nevi geliştirilmesi söz konusudur. O da 18 yaşına kadardır. (Bireysel farklılıklar olabilir)

4) IQ veya Zeka seviye artırma yöntemleri, ilaçları para tuzağıdır. Beyin için en etkili içecek su'dur. Suyu bedavaya bol bol tüketebilirsin.

5) Sınavlarda başarı elde etmek için teknoloji ile bağlantımı minimum seviyeye indirip bol tekrar yaptığınız taktirde başarı seviyenizin artığına sizde şahit olacaksınız.

6) Kaygı+asosyal tarzı sorunlarınız için bir psikiyatri kliniğinde 1 hafta geçirmeniz bu sorununuzu kökünden çözecektir.

7) Yok illede bir şeyler ile meşgul olmak istiyorum diyorsanız, kitap okuyun değil, kitap yazın diyeceğim. Bunun yanında sudoku ve satranç oyunları ilede meşgul olabilirsiniz.

8)eyniniz bu yaşa kadar bazı seviyelere ulaştılar. Siz artık bu süreçten sonra zekanızı artırmaya değil, beyninizin nasıl çalıştığına odaklanmalısınız.

9) Birbirinden farklı zeka türleri vardır. Siz hangi zeka türünüzün baskın olduğunu keşfedin ve ona göre çalışma şekli belirleyiniz.

10) çalıştığı işten istifa edip kendini tanıyan ve geliştiren ve Dünya hafıza Şampiyonu olan Melih Duyar'ın makalelerini ve videolarını inceleyebilirsiniz.
Not: içindeki dahiyi keşfetme yolunda sana başarılar dilerim.

http://www.ilgikolik.com

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Gördüğüm en enteresan konu ve konu başlığı olabilir. Birşey yazmadan duramadım.

Bildiğim kadarıyla konsantre olmanın ilacı var. Zeka ilacı olsaydı tüm zenginler süper zeka olurdu.

Yazdıklarınıza bakılırsa bence psikolojik yardım almalısınız. Bu şekilde çok düşünmekte beyine zararlıdır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al