wmaraci reklam
lidertakipci

Host firmam benden aylık 50 dolar istiyor

40 Mesajlar 5.592 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

drbedirhan drbedirhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek doktor
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
şimdi aradılar sunucu için size öneride bulunduk. Böyle giderse barındıramayız diyorlar hem de size sunucu kitleyelim :)

http://www.gazetelink.com da webmaster
wmaraci
reklam

• Üyelik 02.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek doktor
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Sevgili kuaza her zaman senin gibi bir kafa ortaya çıkar. şimdi bunu ıspatlarım sende bu kuşkucu triplerinden vazgeçersin artık

• Üyelik 02.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek doktor
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Kuaza adlı üyeden alıntı

Bi tanede akilli sormayi akil edemedimi acaba, adsense kazanclarinizla host un ne alakasi var diye .?? cidden merak ettim, hicmi merak etmediniz yoksa reklam yapmayami geldiniz ?

Sevgili kuaza her zaman senin gibi bir kafa ortaya çıkar. şimdi bunu ıspatlarım sende bu kuşkucu triplerinden vazgeçersin artık. Adsense bilgilerini verdim çünkü anormal bir fiyat istediler. ayrıca merak etme sitemi satmıyorum

GoFast GoFast En Hızlı Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek IT
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 100 / 84
  • Ticaret 20, (%100)
Aylik olarak 50 dolarlik bi kullanim gozukmuyor gonderdiginiz harcamalara gore. VPS ye gecseniz bile aylik 5-15 dolar maksimumluk bi odemesi olur gosterdiginiz harcamalara gore assagi yukari. Kendi vpsnizi nasil yoneteceginizi bilmiyorsaniz yada guvenlik vs islemleri hakkinda cok bilginiz yok ise Managed Cloud Hosting sizin cok iyi bir secenek olur.
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

iltekmer iltekmer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 59 / E
  • Meslek webmaster, hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** Ü**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 50 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
Site trafiğiniz bir host olarak bir serverin toplam trafiğinin 3/2 sini kullanıyorsa servr firması bunu isteyebilir. Bu oldukça doğru bir uygulama. Böylesi bir durumda bir vps veya server olarak yola devam etmek gerekir.
Biz de bu tür durumları birçok haber sitesinde yaşamıştık. Ancak servere taşıyarak zorlukları aştık

www.bagcilarmeydan.com | Güncel Bağcılar Haberleri

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Kullandığınız firma eğer tekil ziyaretçi üzerinden vs fiyatlandırma yapıyorsa gayet normal bir ücrettir, Avrupa'da bu şekilde hizmet veren pek çok firma vardır.

Ziyaretçi artışıyla ücret artıyor ise ancak bu şekilde açıklanabilir, böyle bir sözleşme yapılmadıysa sizden fazla para istemesi pek etik olmaz.

• Üyelik 02.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek doktor
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

iltekmer adlı üyeden alıntı

Site trafiğiniz bir host olarak bir serverin toplam trafiğinin 3/2 sini kullanıyorsa servr firması bunu isteyebilir. Bu oldukça doğru bir uygulama. Böylesi bir durumda bir vps veya server olarak yola devam etmek gerekir.
Biz de bu tür durumları birçok haber sitesinde yaşamıştık. Ancak servere taşıyarak zorlukları aştık

Olabilir ama sorun şurda firma bana sitenizin hiti 6k 7k civarında diyor. cpanelin webalizere göre söylüyor. Ben de google adsense bilgilerim bunu doğrulamıyor yada Google Analytics. şuan 2k ortalama günlük hit gösteriyor. Yani anlamadığım nokta bu para kazanamıyorum ama hitim yüksek

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Hangi firma bu ifşa edin

PortModern PortModern WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 11 / 8
  • Ticaret 3, (%100)

drbedirhan adlı üyeden alıntı

Sevgili kuaza her zaman senin gibi bir kafa ortaya çıkar. şimdi bunu ıspatlarım sende bu kuşkucu triplerinden vazgeçersin artık. Adsense bilgilerini verdim çünkü anormal bir fiyat istediler. ayrıca merak etme sitemi satmıyorum

Adam kuşkulu bir şey söylememiş ki. Sen yanlış anlamışsın.
Adsense gelirin istek 100K olsun ister 10 TL, bu adsense geliriyle sunucu masrafı arasında herhangi bir bağ olmadığını ifade etmiş.

Şimdi beni de yanlış anlayabilirsin, fakat durumun adsense geliriyle evet bir alakası yok. Günde 10K hit alan da 5K hit alan da sitelerim bir reseller paketinde bulunuyor. Ödediğim ücret ise 39 TL, hangi firmayla çalışıyorsan koşarak uzaklaş.

trhava trhava WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek basın mensubu
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 26 / 35
  • Ticaret 1, (%100)
Kullandığın hosting firması bunu yapmaz biri işletmiş olmasın seni ? whois bilgileri ile yolla çıkarsak Firma kaliteli ve güvenilir.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al