wmaraci reklam

Adsense'nin BAN'layacağı ne zaman belli olur?

23 Mesajlar 2.760 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

medetarikurt medetarikurt Sosyal Medya Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 15 / 31
  • Ticaret 3, (%100)

Mfa adlı üyeden alıntı

Ben de gayet bahtsızım. Kendi reklamlarina tiklamayan birini tanımıyorum en azından herkes denemiştir illaki. Ben de bir çok test yaparken tıkkadım maalesef. Banlanma korkusu sardı. Bu arada görüntüleme sayısına da dikkat edin yazıyormuş ihlallerde yeni gördüm. Siteyi geliştiriyorum sunucu üzerinde binlerce on binlerce kez sayfa yeniliyorum. Reklam gösterimi çok fazla. Bunlar baya sıkıntı gibi. Banlanirsa geri actiramaz miyim?

Sitenize adblock kullanabilirsiniz hocam

LİNK KISALTARAK 20-60 TL KAZANMAK İÇİN HEMEN PM GÖNDER
wmaraci
reklam

fatihbaz fatihbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 161 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

Mfa adlı üyeden alıntı

flatcast yedek adsense ne oluyor hocam? Google sadece 1 tane adsenseye izin veriyor diye biliyorum. Bir de ban yeyince hesap mı ban yiyor? Şahıs mı ban yiyor? Yoksa site mi ban yiyor? Şahıs veya site ban yerse zaten geri dönüşü olmaz galiba.

duruma göre sitede ban yiyebilir,o adsensedeki tüm sitelerde ban yiyebilir,sadece hesabı kapatıp hiçbi siteyide banlamayabilir.20 yıldır adsense kullanıyorum,bu banların hepsini tatdım :) en son bi 8 ay kadar önceydi sanırım adsenseden banlandıgım.hesap banlandı + hesapda 4 site var,bunlardan 3 taneside banlandı ama diger 4.siteye yeniden adsense onayı aldım ve şuana kadar sorun yaşamadım çok şükür.

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

1Dijital adlı üyeden alıntı

Bir taktikle Aylik 25 bin tl gelir elde ettik 19 bin tlsi kesinleşti tam seviniyoruz ödeme gününe 1 gün kala banladılar. Hic sagi solu belli olmaz googlenin

sizde abartmışsınız :D fazlası göze batar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al