lostyazilim

Birden Sıralamadan Düştüm

13 Mesajlar 3.150 Okunma
lstbozum

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Uzun süredir bir kelimede bir yükselip bir alçalıyordum.
Dün 111. sıradaydım. Şimdi baktığımda ilk 500 de bile yokum. Tekrar çıkmak için ne yapmalıyım? PRsi yüksek sitelerden tanıtım yazısı alsam kafi mi?
Bu google ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Ayrıca dün diziizle.edu.pl ve 3 diğer edu siteye hedef kelimemi içeren makale gönderdim. Bunun etkisi olmuş olabilir sanırım. Kahretsin google. Ne yaptığın belli değil. Bunca insana eziyet çektiriyorsun.

wmaraci
reklam

ucretliseo ucretliseo http://www.indirxl.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Hemşir
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 10, (%100)
Merhabalar,
Öncelikli olarak sitenizin yaşını bildirirseniz sevinirim. Şunu belirtmek istiyorum benimde bir sitem vardı , 50m aramalı bir kelimede sürekli böyleydim 1 hafta ilk sayfadayım 1 hafta kadar ilk 500de bile görünmüyordum. Ama sonra düzenli olarka güncel paylaşımlar yapınca sıralamam sabitleşti ve hiç ilk sayfadan düşmedim. Birinci olarak bununla alakalı olabilir. İkinci olarak 3yıllık bir nakliye domainim var pek çalışmadım üstünde fırsat olmadı ama 3-5birşey paylaşınca ilk 10 sayfaya giriyorum sonra bırakınca yok oluyorum vaktim olmadığı içinde uğraşamıyorum.
Eğer siteniz yorumlasak.net ise hocam 3 aylık bir domain , siz güncel ve özgün paylaşımlar yapmaya devam edin ekstra olarak backlink işine yüklenmeyin tekrar sıralamada belirecektir emin olun

• Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)

Seo adlı üyeden alıntı

Merhabalar,
Öncelikli olarak sitenizin yaşını bildirirseniz sevinirim. Şunu belirtmek istiyorum benimde bir sitem vardı , 50m aramalı bir kelimede sürekli böyleydim 1 hafta ilk sayfadayım 1 hafta kadar ilk 500de bile görünmüyordum. Ama sonra düzenli olarka güncel paylaşımlar yapınca sıralamam sabitleşti ve hiç ilk sayfadan düşmedim. Birinci olarak bununla alakalı olabilir. İkinci olarak 3yıllık bir nakliye domainim var pek çalışmadım üstünde fırsat olmadı ama 3-5birşey paylaşınca ilk 10 sayfaya giriyorum sonra bırakınca yok oluyorum vaktim olmadığı içinde uğraşamıyorum.
Eğer siteniz yorumlasak.net ise hocam 3 aylık bir domain , siz güncel ve özgün paylaşımlar yapmaya devam edin ekstra olarak backlink işine yüklenmeyin tekrar sıralamada belirecektir emin olun

Evet bahsettiğim site o.
3 ay 7 gün lük bir site.
Ben zaten düzenli olarak özgün yazı paylaşıyorum. Şimdi de PRli sitelerden tanıtım yazısı alma fikrini düşünüyorum.
PRsi kaç olan sitelerden kaç tane ücretli tanıtım yazısı almalıyım şu sıralar.

ucretliseo ucretliseo http://www.indirxl.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Hemşir
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 10, (%100)

Ghost adlı üyeden alıntı

Evet bahsettiğim site o.
3 ay 7 gün lük bir site.
Ben zaten düzenli olarak özgün yazı paylaşıyorum. Şimdi de PRli sitelerden tanıtım yazısı alma fikrini düşünüyorum.
PRsi kaç olan sitelerden kaç tane ücretli tanıtım yazısı almalıyım şu sıralar.

Hocam aşırıya kaçmayın derim pr4-5 ayda 1-2 tane yeter bence
Ghost

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

erdilin erdilin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğretmen
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 8 / 33
  • Ticaret 5, (%80)
şimdi şu şekilde düşün oturmuş siteler kolay kolay düşmezler; misal 17 kelimede 2 yıldır zirvedeyim. o mantıkla düşün. daha senin siten toy

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba Sn Ghost;

@Ghost size raporu yollamıştım diye hatırlıyorum.Oradaki tavsiyelerime devam edin veya uygulayın.Dalgalanmalar olabilir telaş yapmayın. Daha 1 hafta önce penguen güncellemesinin yeni sürümü oldu.Hatadan dolayı sıralamalardan düşmüş olabilirsiniz.İçeriğinizi gözden geçirin ve şu aralar backlink,wiki... vb... şeyler almayın.Sitenizin değerlerinde bir problem yok ancak dediğim gibi dalgalanmanın veya başka bir deyişle "Penguen 3.9'un bir kurbanısınız"

NOT: Telefon numaranızı pm atar mısınız? Akşam detaylı anlatayım size...

Saygılarımla,Kolay Gelsin...

SEO DANIŞMANLIĞI

• Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Merhaba Sn Ghost;

@Ghost size raporu yollamıştım diye hatırlıyorum.Oradaki tavsiyelerime devam edin veya uygulayın.Dalgalanmalar olabilir telaş yapmayın. Daha 1 hafta önce penguen güncellemesinin yeni sürümü oldu.Hatadan dolayı sıralamalardan düşmüş olabilirsiniz.İçeriğinizi gözden geçirin ve şu aralar backlink,wiki... vb... şeyler almayın.Sitenizin değerlerinde bir problem yok ancak dediğim gibi dalgalanmanın veya başka bir deyişle "Penguen 3.9'un bir kurbanısınız"

NOT: Telefon numaranızı pm atar mısınız? Akşam detaylı anlatayım size...

SEO DANIŞMANLIĞI

Evet haklısınız. O yolda ilerleyeceğim. Bu gün PR4,3 2 siteden tanıtım yazısı almayı düşünüyorum. Yararı olur sanırım.
siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Ghost adlı üyeden alıntı

Evet haklısınız. O yolda ilerleyeceğim. Bu gün PR4,3 2 siteden tanıtım yazısı almayı düşünüyorum. Yararı olur sanırım.

Merhaba;

Olacaktır yeter ki sabredin... Sormak istedikleriniz olursa elimden geldiğince yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz...

SEO DANIŞMANLIĞI
Ghost

kişi bu mesajı beğendi.

savaser savaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam siteyi suçladın ya ne diyeyim.Tanıtım yazısı sonuçta.Bunun neden zararı olsun size.

Ghost adlı üyeden alıntı

Uzun süredir bir kelimede bir yükselip bir alçalıyordum.
Dün 111. sıradaydım. Şimdi baktığımda ilk 500 de bile yokum. Tekrar çıkmak için ne yapmalıyım? PRsi yüksek sitelerden tanıtım yazısı alsam kafi mi?
Bu google ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Ayrıca dün diziizle.edu.pl ve 3 diğer edu siteye hedef kelimemi içeren makale gönderdim. Bunun etkisi olmuş olabilir sanırım. Kahretsin google. Ne yaptığın belli değil. Bunca insana eziyet çektiriyorsun.

Eklediğiniz yazıyla sitenize link alıyorsunuz sonuçta.

Ghost

kişi bu mesajı beğendi.

Drupal haber ve e-ticaret siteleri yapılır.

• Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)

savaser adlı üyeden alıntı

Hocam siteyi suçladın ya ne diyeyim.Tanıtım yazısı sonuçta.Bunun neden zararı olsun size.

Eklediğiniz yazıyla sitenize link alıyorsunuz sonuçta.

Yok hocam. Sizi niye suçlayayım. Aksine sitenizden hit bile geldi. Verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim. Onu sormamın sebebi şu: Belki de fazla .edu siteye eklemiş olabilirim diye düşündüm. Çünkü aralıksız ekledim ve üşendiğimden hepsine aynı yazıyı ekledim. Sizin ve sitenizin suçu yok. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al