wmaraci reklam

Güney Afrika 1 Tık = 93 krş?

30 Mesajlar 2.954 Okunma
smmexpress

ibrahim2784 ibrahim2784 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 647 / 118
  • Ticaret 8, (%100)

wmaraci
reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

ibrahim2784 adlı üyeden alıntı

Hocam Tayfun arkadaşla 1 yıldır denemeler yaptık. Size birşey sormak istiyorum.
1. Moz.com reklamını alman adsense tr den tıkladım = 1.48 euro verdi.
2. Moz.com reklamını ingiltere adsense tr den tıkladım=2.36 pound verdi.
3. Moz.com reklamını tr adsense tr den tıkladım= 0.72 tl verdi.
Bu nasıl oluyor peki + reklam tıklamalarında hepsindede aynı süre kalındı ve reklamda 3 sayfa gezildi. ;)

Öncelikle Moz.com Türkçe hizmet vermiyor, yüksek TBM vermesi gayet normal.

O zaman bu kadar insan keriz, sizler akıllısınız yanlış anlamayın.

Yıllardır AdSense odaklı siteler yapıyorum, yabancı dilim olmadığı için sadece Türkçe çalışıyorum.

Benim gibi de bir çok arkadaş var. Özellikle ilgilendiğim sektörde TR ortalama TBM 0.50, 0.70 kuruş arasında ki bu TR için iyi bir TBM ortalaması.

Aynı TBM değeri ABD'ye baktığımızda aynı sektörde 1 USD'ye kadar çıkabiliyor. İstikrarlı olarak 0.70 USD alınabilir ki bu da 4 TL yapar.

Ben 0.70 USD de istemiyorum hocam. 50 cent TBM ortalaması bana yeter. Ki biliyorsunuz yurt dışı için 50 cent TBM'ye millet site açmaz.:)

Kendi sitem üzerinden hesap yapıyorum; günde ortalama 400 - 450 arasında tık alıyorum. Adsense hesabım TR olduğu için kazanç düşük.:( ABD adsense alırsak, sizin söylediğiniz gibi 1-2 poundlar yerine şöyle 50 cent bir ortalama yakalarsak günde 225 USD yapar. Bu da 1.200 TL'yi aşar.:eek: Ben zengin olacakken keriz gibi TR adsense ile kendi yağımda kavruluyorum.:)

Bunu da bir kenara bırakıyorum, farklı bir sektörde 7-8k tekil hitim olmasına rağmen TBM 0.30 - 0.40 kuruş arasında. Özellikle bu sitem için çok isterim.:) Yapıştıralım oraya da Almanya veya ABD bir adsense hesabı, uçuralım siteyi, işte o zaman herkese benden yemek.:)

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Yabancı adsense aldan da yabancı reklamlar çıkmıyor mu ? Türkçe sitede yabancı reklam olsa kimse tıklamaz yani

• Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Cyprus adlı üyeden alıntı

Yabancı adsense aldan da yabancı reklamlar çıkmıyor mu ? Türkçe sitede yabancı reklam olsa kimse tıklamaz yani

Takip eden reklamlar çıkar. Kişinin girdiği siteler kişiyi takip eder. Hepsiburada, N11 gibi siteleri gezip yabancı sitelere bile girseniz daha önce gezdiğiniz sitelerin reklamları gösterilir.

wmaraci
wmaraci

ibrahim2784 ibrahim2784 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 647 / 118
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam 3 siteninde içeriği aynı seyahat le ilgili ayrıca tr sitede tr reklam çıkacak diye bir kural yok .

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

umarım hepinizi teker teker benimle dalga geçiyorsunuzdur.:)

TBM’nin adsense hesabı ile alakası yoktur.

reklam veren arkadaşlar ülke hedeflemesi yaparken senin reklamlarını kontrol ettiğin adsense hesabı sırf almanya veya ingiltere hesabı olduğu için, sitene giren türk ziyaretçiye yüksek tbm vermez.

batukay şu ülkeye şu kadar, bu ülkeye bu kadar diye hedefleme yapıyorsun evet. ama bunun hesap ile ne alakası var? siteye giren kişiler müşteridir ve reklamveren bu kişileri hedefler. almanya’dan girenlere şu kadar, ingiltere’den girenlere şu kadar, türkiye’den girenlere şu kadar.

tekrar ediyorum. madem durum sizin dediğiniz gibi, günde 8-9 k tekil hitli sitem var ve tbm düşük. alayım forumdan pinli almanya adsense, darphaneye çevireyim siteyi.:)

o değil arkadaşlar da inanıyor, gidip pinli yabancı hesaplara yok yere para harcayacaklar. yazık günah insanları yönlendirirken iki kez düşünün.

Aksini iddia eden mi var zaten ? Cevabım sana değil diğer yorumları okursan neden böyle bir şey dediğimi anlarsın. Ben seni destekledim burada.

• Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

ibrahim2784 adlı üyeden alıntı

Hocam 3 siteninde içeriği aynı seyahat le ilgili ayrıca tr sitede tr reklam çıkacak diye bir kural yok .

batukay adlı üyeden alıntı

Aksini iddia eden mi var zaten ? Cevabım sana değil diğer yorumları okursan neden böyle bir şey dediğimi anlarsın. Ben seni destekledim burada.

Ben de sana cevap vermedim zaten, söylediğin üzerinden arkadaşlara detaylı olarak anlatmak istedim. Fakat anlamıyorlar.:)

Webmaster aleminin düzenini değiştirdiler. Dışarıdan da bu konuyu okuyan varsa Niche saçmalığına biran önce son versin. Pinterest ile uğraşmasın. 500 TL yatırım ile pinli Adsense hesabı dahil Türkçe içerik üreterek günlük 1.200 TL kazanmak mümkün.:)
batukay

kişi bu mesajı beğendi.

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Yabancı adsense nasıl bulacaz?

Yabancı adsense açıp türkiye adresi giriliyorsa yapalım 😀

pharmacien pharmacien WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek eczacı
  • Konum Yunanistan
  • Ad Soyad A** L**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
almanya adsence , ingiltere adsence , tr adsence olayı nedir ? ben türkiyede türkçe içeri bir siteye aldım ancak şu anda avrupa da yaşıyorum . ne fark var ki ?

frei frei WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Kaliteli reklama tiklamistir oluyor bazen benim tr tıka 10 kuruş veriyor nadiren 1 tıka 1 lira
pharmacien

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al