wmaraci reklam
lidertakipci

Pinterest para kazanma

6 Mesajlar 1.285 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

darkwatch123 darkwatch123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle konu açtığım için kusura bakmayın ama uzun süredir bu bölümdeki yazıları okuyorum, anladığım kadarı ile birşeyler yaptım. Ancak anlamadığım şeyler var yardımcı olursanız çok sevinirim.

1- pinterest para kazanma yazmış çok kişi. Ben sadece pinterest ten siteme tık çekebiliyorum. Başka para kazanma yolu var mı? Afilite reklam yada satış değilde adsense ilişkili bir durum var mı?

2- pinterest için site kurmak tabiri var.
Ben mevcut bloğumu ekledim site olarak demek istenen bu değil mi?

3- pinterest- sitem- adsense arası bağ tam olarak nedir kısaca?

Teşekkür ederim

wmaraci
reklam

oguzcankoclu oguzcankoclu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Jr.Front End Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Benim bu konu ile çok bir bilgim yok ama kesin bildiğim tek şey tasarımlar sana ait olması.

forumcu1 forumcu1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 26 / 101
  • Ticaret 3, (%100)
hocam pinterest site dedikleri kabataslak şöyle oluyor. 2-3 otomatik eklenti ile pinterestteki yüksek aranma hacmindeki içerikleri eklenti ile otomatik kendi sitelerinde oluşturuyorlar yani sadece görsel oluyor ve bu içerikleri tekrar pinterestte pinliyorlar sürekli binlerce sayfa oluşturuyorlar ve bunun birde subdomain kurarak farklı kategorilerde çoğaltıyorlar. Pinterestten gelen kullanıcıda gerçek içerik sanıp tıklıyor sonrası zaten adsense reklamına tıklayıp tıklamamakta.

Php Scriptler https://www.phpscripttr.com

uygunindir uygunindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 163 / 171
  • Ticaret 9, (%100)
Evet Adsense ile alakalı bir durum söz konusu.

Pinterest ile yapacağınız site uzun vadeli olmaz. ama kısa vadede iyi para kazandırır

Günlük 5K Hitli DA : 18 PA :24 İndirme Sitesinden Uygun fiyata Footer Link (PM)
wmaraci
wmaraci

darkwatch123 darkwatch123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

uygunindir adlı üyeden alıntı

Evet Adsense ile alakalı bir durum söz konusu.

Pinterest ile yapacağınız site uzun vadeli olmaz. ama kısa vadede iyi para kazandırır

forumcu1 adlı üyeden alıntı

hocam pinterest site dedikleri kabataslak şöyle oluyor. 2-3 otomatik eklenti ile pinterestteki yüksek aranma hacmindeki içerikleri eklenti ile otomatik kendi sitelerinde oluşturuyorlar yani sadece görsel oluyor ve bu içerikleri tekrar pinterestte pinliyorlar sürekli binlerce sayfa oluşturuyorlar ve bunun birde subdomain kurarak farklı kategorilerde çoğaltıyorlar. Pinterestten gelen kullanıcıda gerçek içerik sanıp tıklıyor sonrası zaten adsense reklamına tıklayıp tıklamamakta.

Teşekkürler.

Peki ben blogumu yani sitemi pintereste bağladım. Yani senin anlattığın gibi şeyler yapmayacağım. Sadece amacım siteme ziyaretçi çekmek yani facebook sayfası mantığı. Zarar vermez değil mi bana. Uzun vadeli olmuyor o siteler dedin de ondan sordum
forumcu1

kişi bu mesajı beğendi.

forumcu1 forumcu1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 26 / 101
  • Ticaret 3, (%100)
darkwatch123 hocam bende öyle yapıyorum sadece otomatik pinleme eklentisi kurdum konuları otomatik olarak bir saatte bir pinliyor ama konular orjinal arada hit geliyor oradanda tek tük :) sıkıntı yok . Ama konularım ayda 200-300 görüntüleme alıyor. Mesela pinterestte bir sayfadan kadın resmi aldım tekrar pinterestte pinledim o ayda 5-6 bin görüntüleme almış :D düşünüO fake resimden daha çok hit geliyor :D
darkwatch123

kişi bu mesajı beğendi.

Php Scriptler https://www.phpscripttr.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al