wmaraci reklam
lidertakipci

Gelirli mobil Uygulamalı Alanın En Büyük Marka Eğitim Siteleri+Tüm Sosyal Hesapları+ Ücretsiz Destek

9 Mesajlar 1.048 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

anil9 anil9 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Alanında En Büyük olan 5 Yıllık Marka Eğitim Sitesi(2 adet)+Tüm Sosyal Hesapları+ Mobil Uygulama+Ücretsiz Destek

Site Adresi: pm atılacak (Sadece ciddi alıcılar)
İstenilen Fiyat: (Fiyat düştü 15 Bin TL son fiyattır yeteri kadar indirim yapıldı ) (2 Site+60k Facebook sayfa+5k face sayfa+2.3K instagram+4.5k twitter+10.3k face grup+ 30k Mobil Uygulama)
Site Yaşı: 5
Ziyaretçi kaynağı: %73 google organik - %27 sosyal medya, direkt )
Sitenin Aylık Getirisi: 200-400 TL Adsense (ilgilenmeye göre değişmekte) + Özel firma reklamları (Yıllık 10.000-11.000 tl 2017 reklam geliri)
Sitenin Kategorisi: Eğitim
Günlük Tekil Hit Sayısı: 2000 -4000 arasında değişmekte
Satışa Hosting Dahilmi?: Hayır
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi:150 TL Dahildir.
Ziyaretçi kaynağı:Organik+ Sosyal Medya + Mobil Uygulama Bildirimi
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:Tüm içerik
Yazılım lisans sonlanma zamanı:Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:Yok

[COLOR=Red]LÜTFEN HEPSİNİ OKUYUNUZ
[B]Siteleri alan kişiye 3 Ay ücretsiz destek vereceğim.

[/COLOR][/B]Sitemiz eğitim üzerine hizmet veren konusunda hemen herkesin bildiği, alanında lider piyasadaki tek sitedir. Alanında adeta rakipsiz olup, (blog vs çöp siteleri saymıyorum) aktif bir şekilde yayın yapan güncel bir sitedir. Organik makale girilmektedir. Portal ve aktif bir foruma sahip olan sitenin sadece Forumda 12 bin üyesi vardır. Site ve forum mobil uyumludur. Eksiksiz bir sitedir. (taban puanlar, puan hesaplama, tercih robotu gibi yazılımlar mevcut vs..)Bir çok kelimede google'da 1-2. sayfada çıkmaktadır. (dönemsel değişiklikler olabilir). Aktif olan sosyal medya hesapları ile birlikte devredilecektir. Yanında verilecek diğer hesaplar 10 yıllık olan 60 binlik ana facebook sayfası+10 binlik gurup+ 5 binlik facebook sayfası+2.3 binlik instagram+4.5 binlik twitter+10.3 binlik face grup verilecek olup fiyata dahildir. (hilesiz hurdasız tamamen organik) Ayrıca uzantısı farklı ancak aynı konuda olan 2. web siteside yanında verilecektir. onunda içeriği tamdır. Lisanslı tema (100 TL) ve forum'u mevcuttur. Site tüm içeriği ile eksiksiz bir sitedir.
Sitenin google play'de 30 bin indirmeye sahip mobil uygulaması vardır. Anlık bildirim özelliği ile kullanıcılara bildirim yollanarak, siteye yönlendirme yapılmaktadır. (1.6k kullanıcı aktif kullanmaktadır. Bu yüzden bildirim yönetimi,yoğunluk yaşanmaması hakkında teknik destek verilecektir.) Bunun için ayrıca 25$ google play geliştirici hesabı açmanıza gerek yok. Kendi hesabımda uygulamayı barındırmaya devam edebilirim.
Sitemizdeki yazıların çoğu özgün olmakla birlikte haber içerikleri de mevcuttur. Sadece arada bir kaç yazı girerek de yukarıda verdiğim adsense kazançların çok fazlasını kazanabilirsiniz. Kurumlardan reklam almaya müsait bir sitedir. Bu sektörde olan firmalardan reklam alarak da geliri katlayabilirsiniz. Halihazırda reklam anlaşması yapmak isteyen firmalar var. Site satışı düşündüğümüz için şuanda bekletiyoruz. Devrettiğimiz kişi ile reklamverenin iletişimini sağlayacağız ve reklam alarak başlayabileceksiniz. 2017 yılında adsense dışı reklam geliri 10.000 tl'den fazla olmuştur.( Satış sırasında belgelenecektir.) Biraz ilgilenilirse bu rakamın çok çok üstünde kazanç sağlayıp, her kelimede en üste çıkabilecek bir sitedir.
Belirlediğimiz fiyat sadece tek site fiyatı değildir. yanında verilen hesaplar fiyat dahilindedir. hepsine verilmiş bir fiyat olup değerlendirmenizi buna göre yapınız.
Siteyi ve bu sistemi neden satıyorum?
10 yıldır bu işi yapıyorum ve bu alanın öncülerindenim. Facebook ile başlayan, site ile devam eden bir sistemi devam ettirmekteyim. Siteyi satmaya gönlüm elvermiyor ancak yoğun iş tempodan dolayı fazla uğraşamamaktayım. Bu kadar iyi bir sitenin ilgisiz kalıp gerilemesini istemiyorum. Emeklerimin boşa gitmesi demektir bu. Bu nedenle tüm hesapları ile devrediyorum. Siteyle ilgilenecek, geliştirebilecek kişi veya kuruma satmak istiyorum. İstediğim teklifi alamazsam da ekip kurup kullanmaya devam edeceğim. Tüm herşeyi yazdım buraya.
[COLOR=Red] Yeşillik olsun, piyasayı öğreneyim değil, sadece yukarıda belirttiğim bütçeyi verebilecek, zamana değer veren ciddi alıcılar iletişime geçsin. Onların dışında cevap verilmeyecektir. Site adresi herkese verilmeyecek olup, konuşmaya göre ciddi olduğuna inandığım kişilere verilecektir. Pm'lerde buna dikkat edelim. Muhabbet etmek için yazacaklar yazmasın lütfen. 2 taraflı zaman kaybı yaşamayalım. Bu hussua dikkat etmenizi rica ediyorum.[/COLOR]

[COLOR=Red]*17.10.2019 Güncelleme:[/COLOR][COLOR=RoyalBlue] Fiyat 15 bin ₺ (son fiyattır yeteri kadar indirim yapıldı) olarak güncellenmiştir. İhtiyaç kalmadığında yayından kaldırılacaktır.Arkadaşlar siteyi ve sosyal medya hesaplarımı yıllardır tek başıma yönetiyorum. Öğrencilikte zamanım çok olduğu için ve bu işten keyif aldığım için zaman harcıyordum herşeyine. O yönde de gelir elde ediyordum. Şuan site tamamiyle konusunda eksiksizdir. Deyim yerindeyse arşiv haline gelmiş her türlü bilgi dokümanın hesaplama araçlarının olduğu bir sitedir. Şuanda işim dolayısıyla günde en fazla 5-10 dk ilgileniyorum. Yukarıda verdiğim finansal bilgiler 5-10 dk'lık zamana göre gelen gelirlerdir. Bazı zamanlarda hiç giremiyorum. Ancak sürekli paylaşım yapmanızı konu girmenizi gerektiren bir site değildir. herşeyi hazır. Ziyaretçilerin çoğu google üzerinden geliyor zaten. Bende alan arkadaşa sistemi detayları anlatıp kendim yine destek vereceğim. Düşündüğüm fiyata satılmaz veya nakite ihtiyacım kalmazsa bir ekip kurup profesyonel bir şekilde yapmayı planlıyorum. Bu şekilde yapılırsa zaten yukarıda verdiğim gelirleri katlayacaktır. Benim zaman sorunum var. Vakit ayıramıyorum. Bu nedenle elimdeki tüm siteleri devretmeyi planlıyorum. [/COLOR][COLOR=RoyalBlue] [COLOR=#EB6B56]Arkadaşlar gelen teklifler ve ödeme şekilleri uymadığından satışı bekletme kararı almıştım. Şuan tekrar aktif durumdadır. Sadece ciddi alıcılar iletişme geçerlerse sevinirim. [/COLOR][/COLOR]

wmaraci
reklam

mbaydemir mbaydemir https://sapkalimi.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek WEBMASTER
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 168 / 128
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba, site adreslerini pm alabilir miyim? Bir de yalnızca tek siteyi satın alma imkanımız olur mu?

• Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

mamoli7683 adlı üyeden alıntı

Merhaba, site adreslerini pm alabilir miyim? Bir de yalnızca tek siteyi satın alma imkanımız olur mu?

İlanda belirtilidiği gibi tüm sistem satılıktır. Tek satış yoktur. Yeterli bütçe aralığınız bulunuyor ve ciddi olarak ilgileniyorsanız dm'den ulaşabilirsiniz.

neslieda neslieda WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek elektrik elektronik mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 29 / 7
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar Skype veya Whatsapp üzerinden görüşmemiz mümkün mü? Mümkünse PM bekliyorum. Teşekkürler.

hersoruyusor.com Her Sorunun Cevabı Vardır
wmaraci
wmaraci

muhibmehmet muhibmehmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 4, (%100)
reklam gelirleri 2017 demişsiniz şu an yok mu
diğer hit bilgileri falan güncel mi
pm alabilir miyim
merak etmeyin yeterli bütçem var

webailem.com

• Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Pmler atılmıştır.

Teknoboy Teknoboy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Pm alabilir miyim?

cendere cendere WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
detaylı pm alabilirmiyim

chemist chemist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, site adreslerini pm alabilir miyim?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al