wmaraci reklam

İnternetten Nasıl Para Kazanıyorsunuz?

28 Mesajlar 4.709 Okunma
wmaraci reklam

berkyakali berkyakali WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 24.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 23 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Buraya iyi para kazanan kimse bir şey yazmaz hocam çünkü adamın bundan bir kârı olmaz :D Bizim Türk milletinde şöyle bir mantık var, ben kazanıyorum kimse kazanamasın kimsede destek olma mantığı yok adam en yakın arkadaşına bile bir fazla kazanacak diye tüm bildiklerini sır gibi saklıyor :)

Ek olarak ufak tefek kazancım: Sosyal medya + Adsense
Bipixel DenizhanSoftware

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Elgunnn Elgunnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 19 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Ingilizce yeni actigim siteden 4-5 ay oldu gunluk tekil hit 170-220 arasinda oluyor.kazanc oyle de cok degil ama idare eder.gecen ay 40$ oldu.bu ay da gecen aydan biraz fazla olur diye dusunuyorum.hitimi 1000-2000 e kaldira bilirsem dusunuyorum bir seyler kazana bilirim,sitem saglik hakkinda

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)
Yazılım işinden kazanıyorum. WordPress ve diğer sistemlerin kurulumu, eklenti yazılması vb. işler kazancımın büyük bölümünü oluşturuyor.

vuralca vuralca Kelimelerin Gücüne İnanın Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Profesyonel Blogger
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 200 / 92
  • Ticaret 6, (%100)
Bir tane haber sitesi açıyorsun sosyal medya hesapları ile birlikte.. Güzel ve sağlam bir haber yazılımı da şart tabiki...
Sadece özgün içerik girip 30 günün sonunda news ve adsense başvurusu yapıyorsun.
İlk bir yıl çalışma saati gözetmeksizin içerikler üretiyorsun.
Daha sonra sosyal medya hesapların güçlendirip organik ziyaretçi sayını arttırıyorsun.
En son aşamada da sabah 08:00 akşam 17:00 arası çalışıp aylık 5 bin ile 10 bin tl arası adsense geliri ile geçimini sağlıyorsun.
Bunlara ek olarak tanıtım yazısı ve özel reklam anlaşmaları yapıyor gelirini arttırıyorsun.
Bu kadar gelir bana yetmez dersen photoshop, indesign, illustrator gibi programları kullanarak ek işler alıyorsun...
Bipixel turkeytrick Sistema

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Bir kac musterim var onlarin site ve seo isleriyle ilgileniyorum.Danismanlik gibi de isler yapiyorum

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

DenizhanSoftware DenizhanSoftware Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Z** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 106 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
SEO hizmeti veriyorum, backlink reklam satışı yapıyorum, bulut depolama satışı yapıyorum, site kurulum, Wordpress teknik destek veriyorum, host satışı yapıyorum, forum sitem var, bulut depolama sitem var, sırf yaştan aylık anca 50TL kazanıyorum :)

DenizhanSoftware DenizhanSoftware Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Z** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 106 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

berkyakali adlı üyeden alıntı

Buraya iyi para kazanan kimse bir şey yazmaz hocam çünkü adamın bundan bir kârı olmaz :D Bizim Türk milletinde şöyle bir mantık var, ben kazanıyorum kimse kazanamasın kimsede destek olma mantığı yok adam en yakın arkadaşına bile bir fazla kazanacak diye tüm bildiklerini sır gibi saklıyor :)

Ek olarak ufak tefek kazancım: Sosyal medya + Adsense

Aynen hocam.

UseTheYourBrain UseTheYourBrain WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Oyun Haber TR websitesinde Adsense reklamından günlük 0.03kr ile 0.30kr arasında bir para kazanıyorum. Bende bu Adsense gelirinden memnun kalmadığım için oyun ve oyuncularla alakalı olan şirketlere e-mail 'ler attım ilk BlueStacks dönüş yaptı ve anlaştık şuanda BlueStacks 'ten aylık ort. 500 TL kazanıyorum. İşin sırrı bir yere bağlı kalmamakta. Sektörünüzle alakalı şirketlere e-mail atmaktan çekinmeyin, red edilebilirsiniz canınız sağolsun. Başka şirketlere e-mail atın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al