wmaraci reklam

2. Adsense İP sorunsalı. Banlanır mi?

3 Mesajlar 531 Okunma
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleyküm, sarmayı düşündüğüm bir domainin bütün ayarlarını yapıp adsense onaylı şekilde site olarak satışını yapmaya karar verdim. Buraya kadar hiç sıkıntı yok daha önce reddedilmedim adsenseden. Ama adsense 2. Hesaba izin vermiyor bildiğim kadarıyla. Açsam bile aynı ip de olduğu için biri banlanirsa diğeri de banlanabilir diyorlar. Kendi ana hesabımda herhangi bir ihlal yok, dikkat ediyorum. Ama satışını yaptığım kişi politika ihlali yaparsa kendi hesabını banlatirsa benim ana hesabım da banlanir mi? Aynı ip den açtığım için?

Halihazırda açtığım bir gmail var site için. Ona adsense alacağım. Zaten aynı ipten açıldı. Ne yapabilirim?

wmaraci
reklam

min min WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Software
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 10 / 58
  • Ticaret 6, (%100)
Zaten aynı ip ile 2 hesap yasaktır ve Google kurullarına göre ihlal olarak algılanır. Bunun yerine farklı ip ile hesap açıp o hesabı satmak daha mantıklı olacaktır.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Hicbir sorun olmaz birisi banlanirsa diyerini etkilemez sonucta ayri email adresleri. Adsense ihlali hangi adsensede ise o banlanir daha once ayni bilgisayarla cok adsense actim hatta birinde adsense onaylandi ikinci gun kendim yanlislikla kendi adsensemin reklamina tikladim ve ayni gun banlandi diyer adsenselere hicbirsey olmadi.
1Dijital

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al