wmaraci reklam

Ali Demiral Blogum

3 Mesajlar 597 Okunma
wmaraci reklam

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
Yıllardır kullandığım bir blog sitem var. Yerel gazetede ve haber sitesinde yayınlanan yazı ve röportaj çalışmalarımı bu bloğa yüklüyorum. Edebiyat, tiyatro, dizi, dernek, vs. konularda hobi olarak yaptığım röportajlarımı paylaştığım bir de facebook sayfam var ama tanınmış bir kalem olmadığımdan mıdır, yoksa tek bir türde değil de çeşitli konularda yaptığım için dağınık göründüğünden midir bilmiyorum; pek tutulamadım. Tutunamayıp da bu uğraşı bırakmak istemiyorum. Google Adsense, Bumerang gibi siteler de üyeliğimi onaylamadı. Site tanıtımı için forumlara kaydolun veya banner takası yapın gibi tavsiyeler okudum. Esasında banner görseli hazırlamak dışında, kod oluşturmayı da bilmiyorum. Bu konuda desteğinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Blog Adresim:
https://alidemiral.webnode.com.tr/

wmaraci
reklam

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Adsense, subdomain yani xxx.webnode.com.tr xxx.weebly.com xxx.tr.gg gibi siteleri onaylamaz. Para kazanmak istiyorsanız hocam ya blogger ya da .com domain alarak başlayın.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim yorumunuz için. Blogger (blogspot) uzantılı sitem de var, aynı yazıları oraya yedekliyorum ama ana bloğum webnode olduğu için geçiş yapmıyorum. İlk etapta ziyaretçi kazanmak aslında. Yani ziyaretçi trafiğim düşüğün de düşüğü olduğu için adsense'nin bile kabul etmediğini vurgulamak istemiştim. Banner takası yaptığımız bir sistem vardı. Lâkin site sahibiyle anlaşamayınca ayrıldım. Geçtiğimiz ay, başka bir sisteme kaydoldum. Ama kendi bannerime tıkladığımda, sistemin sayfasına yönlendirildiğimi gördüm. Yani benim reklâmıma tıklayanlar, farklı bir siteye gidiyorlardı. Site sahibi de maillerime yanıt vermeyince üyeliğimi sonlandırdım. Blogla birkaç yıldır uğraşırım ama hep internetten tesadüfen veya araştırarak görüp öğrenmişimdir bazı özellikleri.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al