wmaraci reklam
lidertakipci

adsense benzeri reklam alma

4 Mesajlar 899 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

trailblazer trailblazer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar merhaba,benim kendi yazılarımı yayınladığım bir blog sitem var, çok tıklanan değil günlük 15-16 ziyaretçi,toplamda 6400 ziyaretçi olmuş şimdiye kadar,1 sene kadar oldu açalı.Reklam almak istiyorum,adsense hesabım maalesef iptal oldu.tekrardan uğraşmak istemiyorum,şöyle adsense benzeri ama uygunsuz ve kumar,zararlı yazılım gibi reklamlar olmayacak,siteyi resmen popuplarla çökertmeyecek banner tipi veya bir küçük popup gibi olabilir,alternatif bir reklam alma şansımız var mı? şimdiye kadar baktıklarım siteyi resmen mafediyor reklamlardan normal siteye girmiyor o yüzden kaldırmıştım.

wmaraci
reklam

• Üyelik 09.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
sanırım bir fikri olan yok :/

Hudavendigar Hudavendigar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam google'a adsense alternatifleri yazdığınızda bulabileceğiniz bir cevaptır aslında.. Belki o nedenle kimse cevap vermemiştir. Ancak size şunu söyleyebilirim. Tr'de adsense bile para vermezken alternatifleri hiç para vermez. Çoğu alternatif servis google reklamı yayınlıyor. Görüntülenme sayısına oranla kullanıcılara para veriyor. Ancak bu bin gösterim başına 3krş. 5krş. Bence şuan blogunuz için hedefiniz ziyaretçi sayısını arttırmak olmalı. Zira 15-16 ziyaretçi ile hiç bir firmadan para kazanamazsınız. Bu arada önerilerim. Admatic,reklamstore
trailblazer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Cevap için teşekkürler,dediğiniz şekilde aratmış fakat bahsettiğim sorunlar nedeniyle daha düzgün bir site bulurum diye düşündüğümden foruma yazmak istedim ama sanırım pek bir alternatifi yokmuş
Hudavendigar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al