wmaraci reklam
lidertakipci

Udemy İngilizce Kursu

12 Mesajlar 2.017 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

profeal32 profeal32 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 18 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

lastpavel adlı üyeden alıntı

podcast mp3 tarzı şeyler. attığım sitede ingilizce öğretmeni olan biri sürekli bunları yayınlıyor. indir telefona yolda yada işe giderken dinle çok etkisi var.

ikinci attığım kelime hazineni geliştirecek çok büyük bir arşiv. detaylı bakarsan çözersin.

ayrıca yurtdışına gitmeden öğrenmen zor.

çok teşekkür ederim ve dedim ya hocam zaten yakındır gideceğim maksat burda bir temel olması.

wmaraci
reklam

Nisan Nisan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizmci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 37 / 39
  • Ticaret 5, (%100)
Öğretim üyesi olacaksanız çok iyi İngilizce öğrenmeniz lazım bence. İngilizce bilmeyen birinin akademide başarılı olması imkansız. Torpille prof olur belki ama hiçkimseye faydası olmaz. O yüzden sınava hazırlanmak yerine gerçekten İngilizce bilmeye odaklanmanızı öneririm. Yaş ilerledikçe her şey gibi bu da zorlaşıyor.

Yerinizde olsam dinlemeye ve konuşmaya odaklanırdım. Altyapınız olduğuna göre https://learnenglish.britishcouncil.org/skills/listening gibi sitelerle başlamanızı öneririm. İngilizce altyazılı filmler izlemek, otobüste, metroda İngilizce metinler dinlemek, şarkı sözlerini ezberlemek ve şarkı söylemek, İngilizce kitaplar okumak, İngilizce haber sitelerini takip etmek, vb en iyi yol. Başka da yol yok zaten. Buradaki kurslarla zaman harcamayın.

İmkan yaratıp 3 aylığına bile olsa İngiltere'ye giderek bir ailenin yanında kalmak, orada çalışmak, kursa gitmek de işi tamamlar.

Bizim İngiliz bir hocamız vardı. İngilizlerden iyi grameriniz var ama hiçbiriniz düzgün konuşamıyorsunuz, derdi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al