Herkese Merhabalar Sayın WmAracı;
Sizlere kendimin yazdığı ve taktiği olan İnstagram Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Beğeni Hizmeti/Taktikleri’ni tanıtmak istiyorum.
Öncelikle şunu söylemeliyim taktik için gerekli olan tek şey bir İnstagram hesabı herhangi bir program vs.gerekmiyor.
Günümüzde çoğu kişler İnstagramda grup altında etkileşim kasıyor ve sayfalarını keşfete çıkarmak istiyor keşfete çıkmak için büyük sayfalardan,küçük sayfalardan yorum,beğeni yaptırmaya çalışıyor.Tek başınıza grupda olmadan bu işlemi nasıl yapabileceğini sizlere sunuyorum.Taktikler oldukça basittir.4-5 Hesap üzerinde denendi gayet iyi geri dönüşler alındı gerek 50k profileden gerek 500 Bin takipçili ünlülerden gerekse 1-2 Milyon Takipçili Ünlülerden geri dönüş alındı.

Fiyat 25 TL'dir.

HIZLI SATIN ALIM ICIN TIKLA
http://shopier.com/1719442

WhatsApp İletişim: +7 925 291 70 83

Geri Dönüşler

TAKTİK KENDİME AİTTİR DENENMİŞTİR TEST EDİLMİŞTİR VE TAKTİKLERDEN GERİ DÖNÜŞLER OLMUŞTUR KANIT OLARAKDA KOYULMUŞTUR.TAKTİK SATIN ALINDIKTAN SONRA KESİNLİKLE İADESİ YOKTUR.YOK TAKTİK BU MU BUNLARI BENDE BİLİYORUM DEMEYİN.TAKTİK SATILDIKTAN SONRA BAŞKA YERDE BAŞKA KİŞİLERE SATIŞI GÖZÜKÜLÜRSE GEREKLİ HUKUKİ HAKLARIMI KULLANACAĞIM.