wmaraci reklam

İş için diz üstü önerisi

6 Mesajlar 785 Okunma
wmaraci reklam

alpgny1 alpgny1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Akıllı Bina Sistemleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 29 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Selam arkadaşlar ofiste rahat rahat kullanabileceğim android studioyu rahatça çalıştıra bilecek güzel uygun fiyatlı bir diz üstü bilgisayar arıyorum bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

wmaraci
reklam

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
MacBook Pro öneririm.

prestij

• Üyelik 25.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 29 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Bakıcam hocam sağolun

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
Macbook pro harici sizi uzer

wmaraci
wmaraci

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Tabiki Macbook Pro iş için her halükarda en ideali olacaktır. Android studio hakkında tam bilgim olmasa da linux üzerinde de var diye biliyorum. Fiyatı uygun olsun derseniz ve başlangıç düzeyince linux tecrübeniz varsa Macbook'un yarı fiyatına benzer özelliklerde freedos bir cihaz alıp linux sürümü kurarak çalışabilirsiniz.

Bir kaç gün önce Macbook cihazımı servise göndermiştim ve boş durmamak adına çok eski Acer bir dizüstü bilgisayarım vardı, Intel Celeron işlemcili. Lubuntu isminde fazla kaynak gerektirmeyen bir işletim sistemiyle beraber birkaç yıldır neredeyse hiç çalışmayan laptop adeta yeniden doğmuş gibi oldu. :) Windows'u açamayacak düzeydeydi laptop. Ben de iş amacıyla kullandığım için kendi sektörüm ile alakalı hiçbir yazılım eksikliğini de hissetmedim açıkcası.

Uygun fiyat dediğiniz için alternatif olarak sunmak istedim. Yoksa tabiki Macbook çok daha pratik ve stabil bir çözüm olur.

• Üyelik 25.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 29 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

sworks adlı üyeden alıntı

Tabiki Macbook Pro iş için her halükarda en ideali olacaktır. Android studio hakkında tam bilgim olmasa da linux üzerinde de var diye biliyorum. Fiyatı uygun olsun derseniz ve başlangıç düzeyince linux tecrübeniz varsa Macbook'un yarı fiyatına benzer özelliklerde freedos bir cihaz alıp linux sürümü kurarak çalışabilirsiniz.

Bir kaç gün önce Macbook cihazımı servise göndermiştim ve boş durmamak adına çok eski Acer bir dizüstü bilgisayarım vardı, Intel Celeron işlemcili. Lubuntu isminde fazla kaynak gerektirmeyen bir işletim sistemiyle beraber birkaç yıldır neredeyse hiç çalışmayan laptop adeta yeniden doğmuş gibi oldu. :) Windows'u açamayacak düzeydeydi laptop. Ben de iş amacıyla kullandığım için kendi sektörüm ile alakalı hiçbir yazılım eksikliğini de hissetmedim açıkcası.

Uygun fiyat dediğiniz için alternatif olarak sunmak istedim. Yoksa tabiki Macbook çok daha pratik ve stabil bir çözüm olur.

OTTOMAN1453 adlı üyeden alıntı

Macbook pro harici sizi uzer

Galiba mac book alıcam 😄

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al