wmaraci reklam

Web sitemde cpu mining ile para kazanabilir miyim?

7 Mesajlar 964 Okunma
wmaraci reklam

Probably Probably WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek YATIRIM UZMANI
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar.
Günlük 50-60k ziyaretçisi olan bir web sitem var. Başka gelir kaynaklarım olduğundan dolayı bu siteye reklam almıyorum.
Bir internet kullanıcısı olarak reklamlardan şikayetçiyim. Sebebi de bu. Fakat para kazanmak benim de hakkım. Bu web siteme reklam koymak yerine, mining yapsam olmaz mı?

Bir sitede ziyaretçi destekli cpu mining yapmanın etik dışı tek yanı izinsiz olması mı?

Şayet site sahibi, ziyaretçiden izin alırsa reklam yerine %10-15 gibi minimum cpu kullanımı şartıyla böyle bir kazanç elde etmek istemesi bi kazan-kazan formülü değil midir sizce? Siteyi reklamlarla dolu görmek yerine %10luk bi cpu kullanımına izin vermek daha karlı değil midir ziyaretçi için?

Bu arada mining hala karlı bir iş mi onu da bilmiyorum, bilen biri yanıtlarsa çok sevinirim.

wmaraci
reklam

NETUZMANI NETUZMANI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
takip

%100 manuel gerçek yorum,beğeni,indirme,görev sistemi

officialseo officialseo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 13 / 88
  • Ticaret 6, (%100)
mining ile reklam arasında dağlar kadar fark çıkar. Mining işinden para kazanmak çok zor hele ki GPU dan yani ekran kartından. Değil saatler günler sonrasında anca bir kaç dolar kazanabilirsin. Tavsiyem legal ise adsense o da yok ise matic firması.
Probably

kişi bu mesajı beğendi.

Probably Probably WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek YATIRIM UZMANI
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
mining ile reklam arasında dağlar kadar fark çıkar. Mining işinden para kazanmak çok zor hele ki GPU dan yani ekran kartından. Değil saatler günler sonrasında anca bir kaç dolar kazanabilirsin. Tavsiyem legal ise adsense o da yok ise matic firması.

Adsense yok, dizi sitesi. Matic nedir peki ?

wmaraci
wmaraci

ysnkaplan ysnkaplan WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek sigortacı / hobi web design
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 11 / 15
  • Ticaret 6, (%100)
Probably merhaba, js ile yapabilirsin etiklik konusunda birşey diyemem ama sunduğun içerik karşılığında hangi kategori olursa olsun emeğinin karşığını tabiki almalısın sonuçta seninde bunun için geri getiremeyeceğin bir zamanın var.. ancak js ile mining olayında arka planda işlem yapması sebebiyle antivirüs programları zararlı site olarak göstermekte. bazı kodlarda ise siteye girdiğinde trojan tespit edildi diye antivirüsün bayrak açmakta. şimdi kendim için düşündüğümde bir siteye giriş yaptığımda böyle bir bayrak açması beni uzaklaştırır insanda bir soru işareti bırakır. bu arada bazı kodlarda ise antivirüs bayrak açmasa bile adblock yüklü ise eklenti olarak js çalışmasını engellemekte.. benim yaşadığım tecrübe ve düşüncem bunlar. ve bunları dikkate alarak tekrar düşün olur mu olmaz mı diye :)

RamazanSancar RamazanSancar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Takip

Dwag Dwag Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Para kazanmak istiyorsan reklam al hocam antivirüs programları virüs olarak gösterebilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al