wmaraci reklam
lidertakipci

Pinterest'ten Nasıl Para Kazanılır? BEDAVAYA ANLATIYORUM!

25 Mesajlar 3.304 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kamaraa kamaraa nasilyapilirmis.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
adım adım yapıyorum herşeyi ama en son nasıl başlatacağım ve pinterest girişi yapamıyorum panelde

nasilyapilirmis.com
wmaraci
reklam

MaBa MaBa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Aytekinet adlı üyeden alıntı

Hocam ben pin to pin değil de manuel çalışıyorum her şeyi kendim hazırlıyorum fakat şöyle sorunum var açtığım pinterest hesapları ya hemen yada 2 gün sonra shadow'a düşüyor hesapları nasıl açabilirim otomatik bir program var mı yada sağlam pinterest hesapları nereden temin edebilirim pm atarsan sevinirim.

domain uzantısına dikkat edin.(.club olmasın) Bir de gmail ile hesap açıp onaylayın shadow a düşmez. Bu da benden olsun. :)

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

2 seneyi geçti pinterest ile çalışmaya başlayalı. Diğer sosyal medya sitelerine göre daha iyi kazandırıyor. (Trafiğinin Bgbg'si yüksek.)
Kendi sitelerimdeki içerikleri atarak sırf backlink için başlamıştım aslında, sonra baktım trafik iyi geliyor, yoğunlaştım, daha çok trafik çektim.
Sonra sırf pinterest üzerinden çalışmak için ingilizce site kurdum. Türkçe sitemdeki tüm içeriklerin ingilizcelerini arayıp tarayıp buldum, her birini güzelce düzenledim, görseller ayarladım sitede yayınlamak için, aynı şekilde her biri içn özenle pinterest görseli hazırladım. Başladım çalışmaya :)
Önce az az, sonra güzel güzel, zamanla çok çok güzel, en son da müthiş güzel kazanmaya başladım.
Tabii ilk zamanlar acemiydim, her içerikte #etiket yapıyordum. Bir süre sonra pinterestte kendi görsellerim karşıma çıkmaya başladı. Hem de hiç alakasız siteler pinlenmiş. Tabii bir süre sonra benim pinterest hesabı gümmmm.
Yeni pinterest hesabı açtım, tekrar başladım çalışmaya. Kendime 4k maaş ile yardımcı buldum, harıl harıl çalışıyorum. Tam trafik istediğim düzeye geldi, bir baktım site spama düşmüş bu defa. Sitenin spama düşmesine itiraz ettim, itiraz ettiğim pinterest hesabının da askıya aldılar.
Sonra dedim ki kendi kendime, olsun, en azından bir süre ödeme aldın az çok. BU ay gelecek para ise epey güzel. Yukarıda arkadaş diyor ya 5 haneli diye, aynen öyle, 60k civarı bir para.
Tabii burası Türkiye, düzgün çalışırsan, işini güzel yapmaya gayret edersen enayi derler. Ülkeyi sen mi kurtacaksın derler.
Tam ödemeye kaldı bir hafta, adsense paneline bir girdim, adsense de bannnn....
1 yıllık maaşımın bir buçuk katı para gözlerimin önünden uçup gitti :D
Peki benim hesaplarım neden pinterestte banlandı? Neden sitem spama düştü? Adsense neden pinterest trafiğine savaş açtı?
Hırsızlar yüzünden. Emek hırsızları yüzünden. Benim görsellerimi alıp ilgisiz çöp sitelere yönlendiren pin to pin'ci "uyanık"lar yüzünden. Şimdi burda yöntemi paylaşan arkadaş "zorla yap demiyoruz, sadece bilgi veriyoruz" diyor. Evet, sadece bilgi veriyorsun. Etik olmayan, üçkağıtçılık üzerine kurulu, başkalarının emeğini çalmaya dayalı bir sistemi öğreterek... Düşünsenize, adam youtube kanalında esrar üretmeyi, bunu gümrükten kaçırmayı, lise önlerinde gençleri satmayı anlatıyor... İtiraz edenlere de "ben yönetemi anlattım, zorla yapın demedim ki" diyor.
Biraz uç bir örnek belki uyuşturucu örneği, ama demek istediğiğmi gayet iyi anlatıyor diye düşünüyorum.

Ağzınıza sağlık hocam gerçekten

Aytekinet Aytekinet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Freelance Wm
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

MaBa adlı üyeden alıntı

domain uzantısına dikkat edin.(.club olmasın) Bir de gmail ile hesap açıp onaylayın shadow a düşmez. Bu da benden olsun. :)

gmail ile açıyorum hocam her hesaba ayrı portable tarayıcı kuruyorum. Domainle alakası yok diyorlar benim domain uzantılarım .xyz . online .site bunlarda mı sorunlu?

wmaraci
wmaraci

erdem21 erdem21 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 61 / 62
  • Ticaret 4, (%100)
Takip

📍Google Haritalar Pin Backlink✅Harita Maps SEO📍LOCAL SEO
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al