wmaraci reklam

Wordpress Site ikon

3 Mesajlar 455 Okunma
smmexpress

whiplash8888 whiplash8888 instagram.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik ve Haberleşme Mühen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba arkadaşlar, wordpress te site simgesini değiştim (browserda görünen ufak resimden bahsediyorum) , bir eklenti yardımıyla önbellek temizliği vs de yaptım , örneğin twitter da link paylaşacağım zaman yine eski resim görünüyor , yapmak istediğim link paylaşırken siteye ait bir resim görünsün , bir önceki temada header kısmında bulunan resim görünüyordu , temayı değiştirince sadece eski ikon resmi kaldı değiştirip silmeme rağmen. (Tarayıcıda görünüyor onda sorun yok)

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Sosyal medyada paylaşırken çıkan görselin site ikonu yani favicon ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Seo eklentisi kurarsanız bunun için ayarları var. Ayrı ayrıca tanımlayabilirsiniz.

Veya seo eklentisi yerine aşağıdaki kodda content kısmına seçtiğiniz bir öne çıkan görsel linkini yerleştirip header.php'de gerekli yere ekleyebilirsiniz.

whiplash8888 whiplash8888 instagram.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik ve Haberleşme Mühen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 10, (%100)
site ikonu ile alakası yok demişsiniz ama, twitterda http://xx .com adresi yazdığımda sitedeki ikonun resmi çıkıyordu (yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum) , yapmak istediğim sadece twitterda twitin içinde link paylaşırken istediğim resim görünsün istiyorum , bunun için hangi eklentiyi kullanabilirim , ya da admin panelden yapılıyor mu ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al