wmaraci reklam
lidertakipci

News kayıtsız adsenseli php ve mikro sosyal blog satılıktır ciddi alıcılar lütfen

2 Mesajlar 404 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Mecanique Mecanique ya deliler haklıysa? Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 36 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
Site Adresi: Ö.M.
İstenilen Fiyat: 1500 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Site yeni adsense yeni kazançlara ait görseller ciddi alıcılara verilecektir. Yeni olduğundan çok bir şey beklemeyin.
Sitenin Kategorisi: Haber
Günlük Tekil Hit Sayısı: 400'ün altına düşmez sosyal medya destekli
Satışa Hosting Dahilmi?: Hayır değildir
Banlı Olduğu Sponsor: Hayır yok.
Banlı Olduğu Arama Motoru: Hayır yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet sınırsız
Özel Notlar: Yeni bir haber sitesidir. PHP tabanlı yazılım bulunuyor. Yazılımcının kendisi ile çeşitli değişiklikler yaptık. Yani paket halindeki şeklinden bazı kısımlar farklı. Hiç bir sorun yok. Search Console daha 200 kadar linki eklemedi bende getirtmeye üşendim açıkcası. Ancak bazı konularda (içerik bazlı) yılların haber sitelerine bile meydan okuduğunu söyleyebilirim. Yazılım için 800 lira kadar para harcadım. Siteyi kurduğum gibi adsenseyi zaten aldı hemen. Yani tek yapmanız gereken haber girmek. Seo ayarlarını kendimce yaptım alacak kişi daha detaylı ilgilenebilir. Da 1 PA 6 değerinde 33 backlink gösteriyor websiteseochecker

Domainin yenilenme süresi 8 ay

Site Adresi: Ö.M.
İstenilen Fiyat: 1000 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Site kazançlarına ait görseller ciddi alıcılara verilecektir.
Sitenin Kategorisi: Mikro sosyal blog
Günlük Tekil Hit Sayısı: Hiç bir içerik girmeseniz bile 40'ın atlında düşmez organik canavarıdır
Satışa Hosting Dahilmi?: Hayır değildir
Banlı Olduğu Sponsor: Hayır yok.
Banlı Olduğu Arama Motoru: Hayır yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet sınırsız
Özel Notlar: 1. yılını tamamlamaya az kalmış laravel framework ile oluşturulmuş bir mikro sosyal blog. Site alıcılarına şunu diyebilirim ki bazı kelime öbeklerinde ilk sıradadır. Adsense de üstteki siteye bağlıdır zaten başvurur başvurmaz kabul edildi. Ayrıca albenisi açısından çokça övgü de alan bir site. Maddi açıdan durum iyi olsaydı bir liste yapmıştım onları ekletecektim ama alacak olana o listeyi de veririm yaptırabilirse ya da yaparsa TR'de tek olur. Organik aramalar google istatistiklerine göre 40'ı düşmez. 280 kadar içerik mevcut bunun 40 tanesi makale yazarlarından satın alındı. Diğerleri kelime odaklı çalışılarak eklendi. Tabi bazı kelimelerde sıra bulmak zor. Mini bir backlink çalışması da yapıldı. Da 5 Pa 9 değerinde 380 backlink gösteriyor websiteseochecker

Örneğin aranan 2 kelime de 2008 yıllarında girilen içerikleri bile geride bırakmıştır. Bazılarında 2 . sayfa da cıkar. Bazı kelimelerde tepeden aşağı indirecek babayiğit yoktur o kadar da eminim :))

Ayrıca kayıtlı 5 üye bulunuyor onların içerikleri de var sitede. Kendi profil alanları vs. de mevcut.

Bu sayfanın ayrıca android view uygulaması da bulunuyor ancak eklenip ilgilenilmedi hiç. bağlı bulunduğu hesabın adsensesini sattığımdan alıcı da şifre değiştiremiyor yani uyarı vererek satıldı değiştirdiğinde developer hesabına girilemiyor. Mini bir video tanıtım uygulaması da bulunuyor dileyene onu da verebilirim.

Domainin yenilenme süresi 3 ay

SİTELERİ SATMAMIN SEBEBİ KREDİ BORCUMUN OLMASINDAN. SADECE SİTE ADI SORMAK İÇİN BOŞUNA YAZMAYIN. PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAR MİSALİ HESABINDA PARASINI TEYİT EDENE SİTE ADRESLERİ İLETİLECEKTİR. ÖM ALABİLİR MİYİM YERİNE ÖM'DEN PARAYA AİT GÖRSELİ ATIN BEN İSTEDİĞİNİZ SİTEYİ VE İSTEDİĞİNİZ İSTATİSTİKLERİ ATARIM.

WMARACI DIŞI İLETİŞİM SKYPE: msttug@outlook.com

1000 dolar değerindeki Envato hesabı satılıktır.. 
wmaraci
reklam

emirmikail emirmikail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 49 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
Siteler icin detayli pm alabilir miyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al