wmaraci reklam
lidertakipci

En hızlı hosting hangisi?

34 Mesajlar 4.076 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

markareklam markareklam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 4 / 54
  • Ticaret 0, (%0)

heyecan401 adlı üyeden alıntı

Bu arada suan bahsettiginiz hostinge bagli sitenizin linkini atar misiniz? Açiliş hizina bakmak isterim

İsmini vermek istemiyorum Paravan blog kurmaktı amacım uğraşmak istemedim o yüzden tk bir domain alıp dohostiye yönlendirdim. Hemen bir free plan seçin bitanede tk domain yönlendirin testini yapabilirsiniz.

www.izmirdetabelareklam.com
wmaraci
reklam

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 4 / 54
  • Ticaret 0, (%0)

dediğiniz şeyi biliyorum fakat, sitenin açılma hızından ziyade ben ondan öncesinden bahsediyorum enter a basıldığı an domain yolunu bulmaya çalışır ya, işte bu 3 saniye falan sürüyor benim kullandığım hostingte fakat bunu defalarca test ettim başka sitelerle karşılaştırdım sitemi diğer siteler çok daha hızlı bağlanıyor sunucuya buyüzden merak ettim, ve hızlı bir hosting firması buldum cidden domain sunucuya anlık saliselerle ölçülen bir hızda bağlanıyor. Bu işi ciddi yapanlar bu tür prüzlere dikkat etmeli bence

Yönlendirmeden kaynaklıdır o http - https - http://www - https://www büyük ihtimal bundan kaynaklıdır

Batuhanmrv Batuhanmrv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İmalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 2, (%100)

GoFast adlı üyeden alıntı

Uygun fiyatlı aylık ödeme seçenekleri ile kolaylık sağlayan Fast Pro Max WP paketimizde barınan örnek bir site : https://fastpromax.gofasthost.com

Butun paketlerimizde ucretsiz tasima , server side SEO, hiz ve guvenlik optimizasyonu yapip teslim ediyoruz.

Gofasthost derim tek geçerim
GoFast

kişi bu mesajı beğendi.

www.gamerozzi.com TURNUVA YÖNETİCİSİ

heyecan401 heyecan401 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 3, (%100)

markareklam adlı üyeden alıntı

İsmini vermek istemiyorum Paravan blog kurmaktı amacım uğraşmak istemedim o yüzden tk bir domain alıp dohostiye yönlendirdim. Hemen bir free plan seçin bitanede tk domain yönlendirin testini yapabilirsiniz.

ben denedim o siteyi hızları çok iyi, fakat beğenmediğim noktalar da var; mesela sitede çok bug var bazen bir yere tıklıyorum otomatik çıkış yapıyor ve giriş yapıp tekrar tıkladığımda gene çıkış yapıyor, ve ödeme yöntemi olarak pypall daha ön planda bank pay seçtiğinde otomatik satın alma paneli yok ticket olarak gidiyor sitede genellikle destek sistemi yok ticketlara bakmıyorlar canlı destek çok nadir saatlerde aktif hiç ilgilenmiyor kimse hızıda paketleride (50site falan barındırma) fiyatlarıda çok iyi ama ilgisizler hala onlarla uğraşıyorum valla.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 4 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Belki ücretsiz hesap açtıysan ilgilenmiyorlardır keza kimse ilgilenmez ücretsiz hesaplarla

• Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 3, (%100)
hocam ücretsizi denedikten sonra, premium plan aldım bir türlü ödemeyi yapamıyorum, şuan ilgileniyorlar ama ödeme yolları sıkıntılı, paypall var biz kullanamıyoruz, kredi kartı olarak stripe ile ödeyin diyorlar orda bilgileri girince hata veriyor sınırdışı ödeme kapalı diyor anlamadım.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

hocam ücretsizi denedikten sonra, premium plan aldım bir türlü ödemeyi yapamıyorum, şuan ilgileniyorlar ama ödeme yolları sıkıntılı, paypall var biz kullanamıyoruz, kredi kartı olarak stripe ile ödeyin diyorlar orda bilgileri girince hata veriyor sınırdışı ödeme kapalı diyor anlamadım.

Bunlar firma olmadığına işarettir aslında. Ödeme açısından kısıtlı olan yerlerde problem yaşanması muhtemeldir. Yüksek ihtimal Hindistan da barınan bir sunucudur.

Kredi kartı ile tahsilat yapan bir çok firma var.

https://hostadvice.com/ bu tarz sitelerde hizmet almak istediğiniz firmaya dair arama yaparak yorumlara bakabilirsiniz mesela. Aradığınız firma yoksa zaten hizmet almayı düşünmeyin derim.

Türkiye hedefli olan siteler için Amerika lokasyondan uzak durmalısınız. Avrupa lokasyon olan firmalara bakmalısınız.

Hedef Amerika ise uygun fiyatlarda firma bulabilirsiniz ayrıca.

Not: A2 Hosting den uzak durun..

• Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 3, (%100)
peki en hızlı hosting firması hangisi

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
En hızlı diye bir şey yok aslında. Bu yayına alacağınız sitenin genel durumuna göre değişir.

Ama en iyisi derseniz o zaman uygun fiyat bekleyemezsiniz.

Mesela bir Fransız firması var adamlar sunucuları ayrı ayrı özellikler ile donatmışlar ve ciddi performans mevcut ama aylık fiyatları 10 euro dan başlıyor. Tek site için :)

Ben yıllarca bir İngiliz firmasından hizmet aldım ve hiç pişman olmadım. Ama fiyatları sterlin bazında, ciddi yük getiriyor. Bu yüzden bırakmak zorunda kaldım ve Vultr üzerinde sunucuya taşıdım tüm siteleri daha ekonomik olsun diye.

İngiltere de NGinx alt yapısı kullanılır mesela. Geneli günlük yedekleme imkanı verir.

Amerika firmaları genelde direkt Apache kullanır; Litespeed, Nginx kullanan çok nadirdir ve kullananların da fiyatları uygun değildir.

Almanya firmaları da genelde ya direkt Apache ya da Litespeed kullanır.

Hindistan da bir kaç iyi firma var ancak onların da ödeme açısından sıkıntıları oluyor ve uptime süresi iyi değil.

Türkiye de ise ciddi anlamda iyi firmalar var ama uptime süresi açısından maalesef pek iyi değiliz.

A2hosting mesela fiyatları caziptir ve olumlu yorumlara sahiptir. Ama ciddi ddos yiyen bir firma. Dolayısı ile sürekli kesinti yaşanıyor. Ama o kadar alışmışlar ki rahatça umursamaz bir tavırla ''olur böyle şeyler'' diye cevap verebiliyorlar. Ha ücret iadesi aldım o ayrı. Ama sürekli kesinti yaşanan bir yerde ne yapalım?

Çok uzuz olmasına aldanmayın. Tamamen şans işidir.

• Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 3, (%100)
peki 5 siteden fazlasını barındırabileceğim aylık ücreti 15 tl yi geçmeyen hosting firması var mı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al