wmaraci reklam
lidertakipci

Blogger hit sorunu-Yardım

25 Mesajlar 4.070 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

emekliwebmaster emekliwebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek emekli
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Değerli yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Anladığım kadarıyla bu güne kadar boşa kürek çekmişim. 3, 5 kuruş kazanabilseydim yeni dersler için iyi moral olacaktı ama neyse. Bol kazanclar.

wmaraci
reklam

emekliwebmaster emekliwebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek emekli
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Dröztürk adlı üyeden alıntı

Bir Engelli Olarak O Çaresizliğin,işverenlerin Bizleri Yarım Adam Statüsünde Görüp İşe Almaması.Toplumun Bizlere Karşı Bakış Açısı Aile İçerisinde Olan Problemlerler Ve En büyük Problem İşsizlik.Bu Sorunları Kafada Bitirmek İmkansız Bu Nedenle Ne Demek Olduğunu Çok İyi Bilirim.
Bunları Yazıyorum Çünki Şuanki Devletin Sistemi Eksik Bu Durumu Siyasete Çekilmesini İstemem Ama Bu Tip Konular Görünce Dayanamıyorum.Ankaranın Göbeğine Çıkıp Ne Eksiğimiz Var Lan Diye Bağırasım Gelmiyor Değil...
Halbuki Ellerimizde Yüzlerce Hitlere Sahip Sitelerimiz Var Bu Sorunu Siteler Aracılığı İle İnsanlara Duyursak Destek Olmalarını Sağlasak Devlet Yöneticileri Yine Sorunu Çözmez.
Ülkede Bilmem Kaç tane Engelli Var Diyip İşin İçinden Sıyrılan Bakanlarda Gördük Yav Kardeşim Bu Adam Aç Bu Adam Çalışmak İstiyor.İşverenlere Bir Kolaylık Sağla yüzde 40 Orana Sahip Olamayan İnsanlarda Çalışabilsin.
Yaşım 24 Yüzde 15 Engelli Raporum Var. 5 Yıldır Bu Rapor Orantasyonu Yüzünden Hangi Şirkete Hangi Firmaya Gitsem Yüzlerini Çevirdi.Engelim Bir Kulağımın Duymaması.En Son Bir Fabrikada Mevki Sahibi Bir İnsanı Referans Olarak Göstererek İşe Başladım.Normal İşci Olarak..
Bizler Hem Devlet Kadrolarından Hemde Özel Sektörden Devletin Yanlış Maddelerinden Dolayı Muaf Yemiş İnsanlarız.
Bu Mesajı Okuyan Kardeşlerim Abilerim. Çevrenizde Bu Tip Sorunlarla Cebelleşen İnsanlara Yardımcı Olun..
İyi FOrumlar

Arkadaş durumu güzel özetlemiş.

barison barison WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
4 aylık blogger sitem var tr sıralaması alexada 10 bn. küresel de 400 bn. nasıl arttırdın dersen reklamını yaptırman gerekir dostum günlük güncel konulara da yönelmelisin zamanla artıyor zaten seo ve tema da önemli tabi

fatih7544 fatih7544 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek seo uzmanı - wordpress uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 41
  • Ticaret 2, (%50)
hocam blogunuz hala aktif ise size yardım etmek isterim gerek makale gerek seo konusunda pm atmanız yeterli

wmaraci
wmaraci

aispowrev aispowrev voynla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 288
  • Beğeniler 35 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
SEO ile ilgili çalışmaları ve sonuçlarını bu konumda takip edebilirsin. https://wmaraci.com/forum/seo/muazzam-ucretsiz-search-engine-optimization-araci-herkes-kullanabilsin-ornek-olarak-wmaraci-analizi-yapildi-618959.html

www.voynla.com Yeni nesil sosyal içerik platformu!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al