Sd***34 adlı üyeden alıntı

2017 yılında katılıp 6 ticaret ile "ticaret bilmeyen" diye ithamda bulunman da ayrı ironi oluyor. Bu site üzerinden senelerce boşa ticaret yapmışım. Alıcı ve satıcı arasında herhangi bir sorun olunca diğer arkadaşları da bilgilendiririm. Ben normal şekilde arkadaşlara bilgi verdim. Sen hâlâ sert dille yazıyorsun. Uslüp önemli bir şey oluyor. Hesabının satıldığını sevindim. Umarım diğer ticaretlerinde biraz daha uslübunu düzeltebilirsin. Sağlıcakla kal.

Webmaster platforumundaki üslubu anlamanıza şaşırdım.Kendi yazdığım yazıda sert bir üslupda göremiyorum.Zamanım olmadığı için hesabımı sattım ve oraya Teklif usulu yazdım aklımda bir fiyat olmadığı için.Daha önceden en az 50-60 adet hesap aldım/sattım ve herseferinde teklif usulü yazmama rağmen fiyat nedir ?,ne düşünüyorsunuz ? Gibi sorular geliyor eğer zamanım olsaydı veya aklımda bir fiyat olsaydı oraya zaten yazardım bunun sert uslupla alakası yok cevaplamaktan sıkıldığım sorular yüzünden uslubumun sert olduğu çıkartılamaz ayrıca sizede sert bir cevap vermedim hesabın yorumları düşük dediniz.Konuyu okuduysanız zaten hesap uzun süre kullanılmadı yazmışım yeni yeni post atılan hesapta zaten bir anda uçuş olmaz.Bunu dile getirirken konuyu neden usluba bağladınız onu da anlamadım.Ayrıyeten 2017 de katıldığım bu foruma herkes katılabiliyor benin veya sizin bir ayrıcalığınız yok x veya z kişisinden.Burada sadece ilan verme amaçlı varım.Burda sayısız ticaretim oldu sırf e-book tan 30 müşterim var ama trade istemedim.Çünkü elini kolunu sallayan kayıt olabilir ve insanları dolandırabilir.Sizde kabul edersinizki güvenlikli ve taban fiyatın olmadığı genellikle smm harici ilan olmayan veya konulara fazla yanıt gelen bir wm forumu değil bu yüzden burdaki ticaret sayıma önem vermiyorum.Eğer ticaretlerimi vs. görmek isterseniz *** doğrulanmış onaylı profilimi ve tradelerimi inceleyebilirsiniz.