wmaraci reklam
lidertakipci

Sanal TR Numara nasıl sağlanıyor?

9 Mesajlar 1.659 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kadirphp Kadirphp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Geliştirici
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 20 / 48
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar.

Bazı sms onaylama siteleri sanal tr numaraları satmaya başladı, bunlar çoğunlukla turkcell ve vodafone, ************* hiç denk gelmedi.
2 Operatörlede görüştüm böyle bir şey mümkün değil diyorlar ama adamlar sağlıyor, bunu nasıl yapabiliyorlar? ben almak istedim ancak 2-3 sene sonra hat sahibi haberim olmadan kullanmış diye dava açıp başım ağrımasın diye pek yanaşmıyorum.
Bu numaraları sağlayanlar nasıl sağlıyor ?

Teşekkürler.

wmaraci
reklam

MuDuMedya MuDuMedya Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek E-Ticaret & Sosyal Medya
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 64 / 64
  • Ticaret 39, (%97)
Çoğu kendi no verip belli süreden sonra kapatıyor çoğu düşündüğün gibi açık hat denilen şekilde illegal yola başvuruyor bundan dolayı tavsiye etmem riskli bir olay anlıyacağın başın ağrıma durumu yüksek uzak durmanı tavsiye ederim kimse kendi adına olan hattı kiralamaz .

DenZ DenZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 27 / 19
  • Ticaret 3, (%100)
Senin bahsettiğin olay hocam bu işi ruslar yapıyor genellikle adamlarda cihazlar var bu cihazlar üzerine sim kartlarını yerleştirip geçici numara oluşturuyorlar onay için kullandıktan sonra kullanım dışı kalıyor herhangi bir şahsın üzerine hat açılmıyor bilgisayar üzerinden sanal adında oluşuyor benim bildiğim böyle daha önce videosunu izlemiştim bulursam sana gün içinde atarım.

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
Numaralar 0533 8X ve 0542 8X şeklinde başlıyor ise KKTC'den alınma açık hatlardır. Kıbrıs'ta Türk ******* yok Turkcell ve Vodafone.

wmaraci
wmaraci

Kadirphp Kadirphp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Geliştirici
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 20 / 48
  • Ticaret 5, (%100)
MustafaDurna31 - DenZ - SmmUzmanı

Arkadaşlar adamlar günlük 200-300 numara sağlıyor, yani bu açık hatla olacak iş değil, bunda farklı bir iş var.

DenZ DenZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 27 / 19
  • Ticaret 3, (%100)

Kadirphp adlı üyeden alıntı

MustafaDurna31 - DenZ - SmmUzmanı

Arkadaşlar adamlar günlük 200-300 numara sağlıyor, yani bu açık hatla olacak iş değil, bunda farklı bir iş var.

Açık hat değil zaten hocam cihazlar var üzerlerine sim kart yerleştirilmiş sürekli numara oluşturuyolar onay sonrası numaralar çalışmıyor sadece onaylık numaralar youtube bakındım da bulamadım daha önce izlemiştim bulsam sizinle paylaşırdım.

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)
Açık hat değil büyük ihtimal, Android telefonlara kurulu virüs veya diğer uygulamalar ile alıyorlar sanırım mesajları. (Çok da emin değilim ama aksi taktirde günlük 200-300 numara temin edemezler)

Nasıl böyle bir kanıya vardım? Bu tarz sağlayıcıların birinden numara alıp WhatsApp kurduk, sonra hattın sahibi adam bize yazdı. Nerden aldın numarayı falan dedi. Açık hat olsa o numaranın sahibi adam hattı kullanamaz o sim ile.

Casus Casus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek search
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 884
  • Beğeniler 52 / 237
  • Ticaret 4, (%100)
İllegal yollarla yapılıyor birine sorduğumda panelden çekiyorum dedi numarayı arasak açarmı herhangi biri dedim evet dedi. TR sanal numara diye birşey yok zaten netgsm gibi firmalar var ordan almak için bile bin bir takla atıyorsun evrak gönder imzala cart curt..

Kısacası uzak durun başınız agrımasın

murat700 murat700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
şirket adına 40-50 tane hat alıyorlar ve bunları FCT cihazlarına koyup bu tür hizmet sağlanıyor. Birebir şahit oldum, tanıdık birinden istediler bu şekilde. Ama sorun şu ki, TRde tüm hatlar bir şekilde birin adına kayıtlı olduğu için, ve muhtemelen bu hatları yasa dışı işler için kullanacakları için, er yada geç sıkıntı olacak.

genelde bu şekilde 40-50 hat (yada daha fazla) hat alıp FCT cıhazına sokanlar hattaki dakikalar ile çok daha uyguna toplu sesli mesaj atıyorlar ama operatörler bunu tespit edip artık hattı kapatlıyorlar.

Eğer bu sms onay işine girmeyi düşünen varsa tavsiyem: TR simler ile kesinlikle girmeyin çünkü 1 hafta 10 gün sonra artık karakoldan günlük olarak ifadeye çağırılırsınız :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al