wmaraci reklam
lidertakipci

Youtube ilk sıradan gerileyen video

3 Mesajlar 541 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ZeNHaR ZeNHaR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar gayet güzel ama çok talebi olmayan ama ihtiyacı olana ilaç gibi gelecek bir kelimede bir saatin üzerinde bir video çektim. Başlığından tutunda açıklamasına etiketine kadar da içerik için uğraştım ama deymişti.
Uzun zaman (1.5 sene kadar) birinci sırada gözüken videomun analizine bir iki aydır bakmıyordum.
Dün youtube da bir aratayım dedim belki 20-30 sırada falan ancak gözüktü. Önünde gözüken videolarda bir tanesi hariç aslında konuyla alakası olmayan videolar. Bu düşüş neden olabilir tekrar yükseltmek için yapılabilecek bir şey var mı?

wmaraci
reklam

emregurhan emregurhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 24 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
Youtube kullanıcı deneyimlerini ölçümlüyor. Bir şekilde o kelimede etkileşim kaybı yaşamışsın. Konuda hala güncel bilgiler var mı, İlk yayınlandığı zamana göre rakipler mi zayıftı gibi bir çok konu var bu sorunun cevabı için. Bana pm olarak detay atarsan senin için ux inceleme yapmaya çalışırım

Karadağ Şirket Kurmak

Karadağ Avrupa Birliğine Girmek Üzere Sizde Şirketinizi Kurun Oturumunuzu Alın. Avrupa'da Yaşayın

Enozturk Enozturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 22 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
İnternette Youtube SEO olarak arama yaparak çıkan sonuçlara göre optimizasyon yapabilirsin. Ayrıca aşağıdaki makaleyi incelemeni tavsiye ederim.

Youtube SEO Nasıl Yapılır?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al