wmaraci reklam
lidertakipci

Web sayfası yazmak için gerekli diler

6 Mesajlar 773 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Erdemburak25 Erdemburak25 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Örenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Ben web sayfası yapıp satmak istiyorum hangi dileri öğrenmem gerek

wmaraci
reklam

Mustafakoca99 Mustafakoca99 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım uzmanı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 34 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Dil öğrenmeden wordpress ile halledebilirsin. Bu bizim anlatmamız ile olacak bir şey değil. Anlatmayla olacak bir şey de değil çünkü. HTML, CSS, JS, PHP, PDO, BOOTSTRAP gibi daha birçok şey sayabilirim. Ama öncelikle wordpress öğren, kendim kodlayacam diyosan ben 3 yıldır çalışıyorum anca anca uzmanlaşmaya başladım.
Erdemburak25

kişi bu mesajı beğendi.

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Web sayfası satmak istiyorsan, web sitesinin tüm aşamaları hakkında bilgi sahibi olmalısın. ASP.NET öğrenmek istersen işe C# ile başlayıp tecrübe edinmen gerekir. En azından C# ile bir kaç proje geliştirirsen senin faydana olur. Bunun yanı sıra C# projelerinde muhakkak veritabanı(MYSQL / MSSQL) kullan. Windows Form ile başlamanı tavsiye ederim. Windows Form görsel bir arayüz sunduğu için öğrenmen kolaylaşır.

C# 'da proje geliştirip tecrübe edindiğine inandığında HTML / CSS / JS üzerine tecrübe edinmelisin. HTML / CSS / JS ile de basit statik web sitesi arayüzleri(responsive tasarım dahil) tasarladıktan sonra ASP.NET MVC / CORE / Webform ile başlangıç yapabilirsin.

Sana tavsiyem MVC veya core ile başlaman. Webform biraz mazide kaldı. ASP.NET MVC veya Core öğrendiğinde güncel teknolojiye daha çabuk adapte olacaksındır. Kolay gelsin.
Erdemburak25

kişi bu mesajı beğendi.

technovenue.com

Erdemburak25 Erdemburak25 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Örenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Html css biraz biliyorum bunların üzerine gitmek istiyorum javascript devam etmek istiyorum

wmaraci
wmaraci

Abdullahx Abdullahx MW Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek .
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 393 / 395
  • Ticaret 3, (%100)
Öğrenmek istiyorsan başlangıçta wordpresssten UZAK DURMAN lazım açıkçası. Bütün öğrenme isteğini bitirebilme tehlikesi var, nasılsa hazırı var ne gerek var öğrenmeye deyip sallayabilirsin, sonra da web sitendeki en ufak bir yazının bile renginin nasıl değiştirilebileceğini bilmeyenlerden olursun. Diğer türlü gerekli yolları izleyip yeterli bir bilgi birikime sahip olduğunu düşündükten sonra onu da öğren.

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Erdemburak25 Bahsettiklerimin yanı sıra, sıfırdan sayfa tasarlamak zorunda değilsin. Var olan ücretsiz temaları düzenleyerek tecrübe edinebilirsin.

technovenue.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al