wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Alamıyoruz - Tecrübeli Uzman Birinden Öneri Arıyoruz

10 Mesajlar 931 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

OnurYAZICI OnurYAZICI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 13
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba,

Son 1 buçuk aydır adsense ile girdiğimiz maceranın detaylarını anlatmadan artık gerçekten de uzman birinden net bir fikir alma ihtiyacımız var. Adsense banı mı yedik? Bu domain ile alabilecek miyiz? Artık vazgeçip farklı bir domain üzerinden mi devam etmeliyiz lütfen yardımcı oldun.

Yine şunu bilmenizi isterim, biz bu projeyi maddi açıdan değil gerçekten de hevesli ve isteyerek yapıyoruz.

Site;
www.kolsuzoyuncu.com

Aşama 1
1 ay önce kadar kolsuzoyuncunun youtube kanalının da ait olduğu bir gmail ile başvuru yaptım.
Ve red cevabı aldık. Ancak burda önemli bir şey var "Sonkadin.com" da adsense aldığım gmail hesabım vardı. Hala da durur siteyi kullanmasakta. Bunu farketmiş (bazı bilgilerden sanırım) ;
"Zaten bir gmail hesabın ile adsense alınmış onunla başvur" dedi

Aşama 2
Ben bu sefer bilgileri farklı bir mail ile adsense başvurusu yaptım. İçerik politikası ihlalinden red yedik.
Sonra; Bir içerikten şüpheleniyorduk kaldırdık.

Aşama 3
Tahmin ettiğimiz içerikleri kaldırdıktan sonra tekrar başvuru yaptık. Bu sefer "İhlal politikamıza uymuyor" diye red aldık.

Aşama 4
*** da bir büyüğümüz sağolsun baya yardımcı oldu. Girdi çerez politikasını ekledi. Gzililik politikasını ekledi. Hakkımızda sayfası eklendi. Menüler de düzenlemeler yapıldı bileşenlerde düzenlemeler yapıldı tekrar başvuruya gönderildi (bu sefer adsense@kolsuzoyuncu.com mail adresi ile) ve yine red aldık.

Aşama 5
*** dan biri ile anlaştık ücreti ile. Kendisi söylediği DNS lere yönlendirdim siteyi. Ve bota bıraktı Almanca bir site kurdu adsense başvurusuna bıraktı. Red aldı.

Aşama 6
Aynı kişi sonkadin'a ait gmail ile başvuru yaptı 2 defa red aldı.

Son
Bir kaç gün önce ile asıl NSlerine tekrar yönlendirdim. O *** daki arkadaş da bana "Nisan başında tekrar gönder" dedi.

EK
Dün akşam adsense başvursu yaptık ve bugün yine bir red aldık.

2018 Yılında bu domain alınmış, alan kişiyi buldum adsense ban mı yediniz diye. O da bana " Hayır yemedik zaten başvurduk alamadık sonra başka isim bulduk öyle domain aldık" dedi

Biraz daha araştırıp soruşturduğumuz da Adsense banında farklı bir cevap geldiğini öğrendik. İncelenmeye hiç alınmıyormuş.

Yani biz başka bir domain ile çalışmadan önce %100 adsense banı yada %100 bu domain ile adsense alınamaz gibi bir fikre ihtiyacımı zvar. Çünkü farklı bir domain demek emeğimizi götürmesini istemiyoruz. Ayrıca ekstra harcamada yapmamız gerekiyor.

Kıymetli yorum ve tecrübelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Teşekkürler.

wmaraci
reklam

fevzi83 fevzi83 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öüğren
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Konu ile ne derecede alakası var bilmem ama Satılık Adsense var elimde. Pinli UK Hesap. İlk Maili var. . com domainli. Uygun fiyata bırakırım

• Üyelik 13.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 13
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba,

Teşekkür ederim ancak konuda da belirttiğim gibi zaten .com domainli bir adsense hesabım var. Bu domaine almak istiyoruz.

fevzi83 fevzi83 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öüğren
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Malesef bu aralar Adsense Saçma bir şekilde red veriyor herkese. Tek Çaresi Hazır Adsense Hesabı olması. Siteler kısmından eklendiğinde Kabul olma ihtimali artıyor

wmaraci
wmaraci

NetBilim NetBilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 98 / 34
  • Ticaret 6, (%100)
Siteniz çok güzelmiş bu arada. Tebrik ederim.
OnurYAZICI

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 13
  • Ticaret 9, (%100)

NetBilim adlı üyeden alıntı

Siteniz çok güzelmiş bu arada. Tebrik ederim.

Çok teşekkür ederim. Bizde bu yüzden adsense alamıyoruz diye çok üzülüyoruz.
Yorumunuz için çok teşekkürler.
NetBilim mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

emrexbt8 emrexbt8 Mergen Bilişim GmbH Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 912
  • Beğeniler 91 / 118
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam mübarek adsense her seferinde red vermiş, önceden direk onay veriyorken şimdi O kadar zor veriyorki alabilen 1 veya 2 kişi anca çıkar
turkdigital

kişi bu mesajı beğendi.

legendxray legendxray WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 1 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Benim site işleri ile alakam hiç yoktu öyle haber sitesi açayım dedim wpden açtım 15. gün adsenseye başvurdum 10 adet yazı ile ertesi sabah kabul oldu. Sitem de dikkat ettiğim şeyler şunlar: politika, cookies bilgilendirmesi, künye, hakkında, özgün içerik, bize ulaşın ve sosyal medya adresleriydi. Belki yararı olur diye yazayım dedim.

emirhantopcu emirhantopcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 13 / 68
  • Ticaret 15, (%100)
Bende hep red alıyordum sizin gibi önceden bir hesabınız var diyordu en sonunda bu forumdan bir arkadaş yeni hesap aç ve telefon numarasını değiştirip tekrar başvur dedi ve bu şekilde alabildim eğer denemediyseniz böyle deneyin bir de

ThatsGame

NetBilim NetBilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 98 / 34
  • Ticaret 6, (%100)
Bir başka forumda görmüştüm. Sizin hesabınızla adsense alıyorlardı kendi sitelerine bağlayıp. Hatta ben bu şekilde çalışıp adsense almıştım ama hiç kullanmadım. Belki burada da vardır. Biraz araştırın isterseniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al