wmaraci reklam
lidertakipci

Projem hakkında yardım/bilgi pls.

2 Mesajlar 509 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

0ktay 0ktay strdex Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım öğrencisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 25 / 155
  • Ticaret 2, (%100)
Bir proje üzerinde çalışıyorum, aklıma proje ile ilgili 2 soru takıldı.

1. İş yaparmı?
2. Projeye ekstra neler katabilirim.
3. Ücretlimi, Ücretsizmi yapmalıyım?
4. Ücretli ise, tek seferlik ücretmi almalıyım yoksa aylıkmı?
5. Ne kadar almalıyım?

Projede şöyle;

Yaklaşık 1.000+ ping servisine ekleme ve 5.000-3.000(Kaliteli/kalitesiz) siteye backlink. (Tabi bu sayıyı gün geçtikçe arttıracağım.)
Son oluşturulan içeriklere otomatik saat başı ping ve backlink. (İlk başta tüm site.)

Kısacası hızlı index.

Birde görsel bırakayım.

Eğitimin pahalı olduğunu düşünüyorsanız, cehaletin bedelini hesaplayın.
wmaraci
reklam

Felixalican Felixalican Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 8 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam öncelikle
1- ben şimdi yapar dersem siz bu işe girerseniz tutmazsa kötü olur ben size yapmaz dersem hevesinizi kırmış gibi olurum ondan dolayı denemeden iş yaparmı yapmazmi bilemeyiz denemenizde fayda var ama benim düşüncem bu işin hakkını verirseniz tutar gibi
2- aklıma geliştirilebilecek bir özellik gelmedi ama şu şekilde sanki olabilir aylık bir şekilde bayilik gibi satabilirsin bu projeyi
3- maddi durumunuz iyiyse bu işden ilk mevki kazanıp başarılı olup sonradan kazanmak isterseniz ücretsiz yapabilirsiniz ilk sonradan ucretliye cevirebilirsiniz yada ilk yeni ilk defa alacaklara deneme amacli xxxx tane gönderirsin almak isteyenler birdahakine ücret alırsın.
4- ping ekleme ve backlink tek seferlik ödeme olur bence saatlik gonderilere oluyor benim düşüncem bu.
5- ne kadar almanıza net birşey diyemem ama bir-kac backlink satışı yapan firmalara bakip ortalama fiyat yapabilirsiniz

Eğer proje hakkında bilgi alabilirmiyim ortak ariyormussunuz benimde hoşuma gitti hocam pm gelebilirmisiniz hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al