wmaraci reklam
lidertakipci

Online CV Sistemi

3 Mesajlar 542 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dogubaklaci dogubaklaci Kodlarla Anlatma Sanatı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 721
  • Beğeniler 250 / 240
  • Ticaret 3, (%67)
Şöyle bir proje düşündüm. İnternete onlarca online html formatlı cvler var bunlardan 10 tane seçsek (başlamak için) (ve proje lisanslı olacaklar)

3 tanesini bedava 7 tanesini premium olarak insanların değişiklik yapabileceği şekilde düzenleme hakkı versek

Örneğin
Xxcv.com/as-soyad
Burada ad soyad kişisinin cvsi olacak insanlarla paylaşabilecek vs

Global olarak jenerik bir domain de düşündüm böyle bir proje değerlenir mi dersiniz?

Linkedin üzerinden pazarlama yapabiliriz ve okullarda öğrenci dataları bularak vs.

Ve projenin bir marka olmasını istiyorum. Mesela birine cv yollarken benim cvm xxcv'de link atıyorum denilmeli ileriki süreçlerde

Böyle bir projede ortak olmak isteyen yazılımcılar varsa ortak girebiliriz bence

wmaraci
reklam

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
bu tarz yazılımlar zaten piyasa da mevcut hocam.

sametweb sametweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek software developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 52 / 196
  • Ticaret 1, (%100)
Çok benzer bir proje ile ilgili konuşurken ortaya şöyle bir şey atılmıştı: İnsanlar CV'lerinin herkese açık paylaşılmasını birçok nedenden dolayı istemeyebilir. Yani site.com/ad-soyad formatıyla CV'sini paylaşmak isteyen çok fazla insan bulamayabilirsiniz. Ama online CV oluşturmaya yarayan bir web uygulaması mantıklı. Tutabilecek en önemli özelliklerden birisi de versiyon kontrolü, yani GitHub'ın CV için olanı gibi düşünebilirsiniz. İnsanlar başvurdukları her firmaya, CV'lerini o firmanın aradığı pozisyonlara uygun olarak düzenleyip gönderiyorlar. Yapılan bütün iş başvurularına gönderilen CV'lerin tek bir yerde oluşturulup, PDF çıktı alınıp gönderilmesi, iş başvuru sürecini kolaylaştırabilir. Türkiye'de CV konusuna ne kadar önem veriliyor bilmiyorum ama Amerika'da böyle bir web uygulamasını kullanacak insanlar çok rahatlıkla bulabilirsiniz.

React Dersleri YouTube Kanalı
https://www.youtube.com/c/reactdersleri
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al