wmaraci reklam
lidertakipci

wp sitem google da çıkmıyor

9 Mesajlar 801 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

debris debris WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek kamu personeli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar acemiyim yoast kurdum sayfalarda yeşil ışık yaktım seo analizlerim iyi ve sorunsuz çıkıyor anahtar kelimelerim düzgün ama google da ilk 500 de bile yokum site:servistakibim.com diye aratınca çıkıyor ilk sayfada çıkmalıyım ama onu geçtim 10 uncu 15.inci sayfada bile çıkmıyorum bi ayarı mı kaçırıyorum acaba bilmediğim bir ayrıntı mı var şimdide teşekkürler.

wmaraci
reklam

Supercalifirigida Supercalifirigida WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 373
  • Beğeniler 125 / 176
  • Ticaret 1, (%100)
siteniz yenimi

Wordpress Kurulum & Destek Hizmetleri İçin PM.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
biraz daha çalışmalı ve beklemelisiniz.
domain 30.03.2020
site index 11.04.2020

sitenizde sayfa içi etiketleri kullanmaya özen göstermelisiniz.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Site açılır açılmaz ilk sayfaya çıkabilse idik o zaman seo diye bir şey olmazdı.

Ortalama 3 ay sabretmelisiniz.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

aispowrev aispowrev voynla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 288
  • Beğeniler 35 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
Bende ilk başta senin gibi düşünüyordum ama güzel eğitici öğretici seo ile ilgili hem makale hemde videolarla böyle düşünmekten vazgeçtim. Biraz sabır gerek. Türk milletinde eksik olan bir özellik ama işte huyumuz kurusun. Özgün içeriklerle beklemeye devam. 1 ay içerisinde minimum 20 makale hedefim var sanada aynısını öneririm dostum.

www.voynla.com Yeni nesil sosyal içerik platformu!

• Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek kamu personeli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar öncelikle vakit ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkürler.tabiiki ilk haftada ilk sayfada çıkacağımı ummuyordum.ama 15.sayfada bile çıkmıyorum :) yani sadece sitemin adını yazarsam buluyor google. bu konuyla ilgili yapmam gerekipde yapmadığım bir ayrıntı varmı onu demek istemiştim.sitem haber sitesi değil sonuçta tek bir program tanıtımından ibaret.aranacak cümle belli zaten haftalardır seo ile uğraşıyorum zaten 10 larca video izledim ama mesela robots.txt yi yapmayı unutmuşum ve yoast da beni uyarmadı farklı kaynaklardan seo analizi yapınca gördüm ve ekledim.bu tür birşeyler olabilirmi diye merak ettim hiç bir sıra bulucuda ilk 500 de bile göremeyince google ın siteyi indexlemesini engelleyen bir hata mı yaptım acaba diye düşünmeden edemedim.tekrar cevaplarınız için teşekkürler.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

debris adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar öncelikle vakit ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkürler.tabiiki ilk haftada ilk sayfada çıkacağımı ummuyordum.ama 15.sayfada bile çıkmıyorum :) yani sadece sitemin adını yazarsam buluyor google. bu konuyla ilgili yapmam gerekipde yapmadığım bir ayrıntı varmı onu demek istemiştim.sitem haber sitesi değil sonuçta tek bir program tanıtımından ibaret.aranacak cümle belli zaten haftalardır seo ile uğraşıyorum zaten 10 larca video izledim ama mesela robots.txt yi yapmayı unutmuşum ve yoast da beni uyarmadı farklı kaynaklardan seo analizi yapınca gördüm ve ekledim.bu tür birşeyler olabilirmi diye merak ettim hiç bir sıra bulucuda ilk 500 de bile göremeyince google ın siteyi indexlemesini engelleyen bir hata mı yaptım acaba diye düşünmeden edemedim.tekrar cevaplarınız için teşekkürler.

Eğer sitenizde tek kelime bazlı anahtar kelimeler kullanıyorsanız onları daha da iyileştirmek ve bulunabilirliği arttırmak için ikili-üçlü anahtar kelimeler ve etiketler kullanmalısınız.

• Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek kamu personeli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hocam bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum işte.tanıtımını yaptığım programı cep telefonu teknik servis takip programı.
Bende "Cep Telefonu Teknik Servis Takip Programı"
ve "Teknik servis takip programı" olarak tanıtıyorum keyword ü H leri sayfa yollarını ve sayfa larımda yoast seo da yeşil yanıyor ama alakasız google da "Cep Telefonu Teknik Servis Takip Programı"diye aratınca 4. 5. sayfada daha alakasız siteler çıkarken benim sitem çıkmıyor.işte bunu merak ediyorum yani mesela "Cep, Telefonu, Teknik, Servis, Takip, Programı" falan gibi mi yazmam gerekiyor yani benim anahtar kelimem yok anahtar cümlem var hatta birkaç anahtar cümle kombinasyonum var.

muratkayabasi muratkayabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)
wordpress sitesi kullanıyorsan WP Fastest Cache eklentisini kur siten hızlanır birde yorum baçklink al bu siteden destek alabilirsin baçklink bulma konusunda https://www.seoreviewtools.com/valua...links-checker/ benzer sitelerin linkini bu siteden tarayarak rakip sitelerinin yorum yaptıgı yerlere sende yorum yap ozaman sıralamaya girersin
yorum backlin nasıl yapılır oda bu linkte https://www.youtube.com/watch?v=FOibtv0O4io

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al