wmaraci reklam

Açık Artırma ile Makale Parasına Keyword ve Temiz Moda Sitesi; Modacılar ve Yatırımcılar Böylesini Bulamazsınız!

13 Mesajlar 1.584 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

desqerado desqerado & www.istanbullu.net & Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 57, (%98)
180 TL teklif ile site Ahmetsarier hocam kalmış bulunmakta, kendisine ödeme bilgilerini özel mesaj yolu ile ilettim. Ödeme yapıldıktan sonra domain aktarımı ve site bilgileri yapılacağını belirttim. Ticaretin sorunsuz olarak bitirildikten sonra konu altından gereken bilgilendirmeyi yapacağım.

İki tarafa da hayırlı olmasını temenni ederim.

wmaraci
reklam

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 57, (%98)
UYARI/YORUM

Açık artırma sonuçlanmış, Ahmetsarier isimli arkadaşa kalmıştır. Kendisine 2 defa mesaj atmama ve kendisinin de online olmasına rağmen herhangi bir cevap vermemiştir.

Kendisine ödeme yapması konusunda 15/04/2020 Çarşamba günü saat: 16:00'a kadar süre verdiğimi buradan duyurmuş olayım. Bu saate kadar ödeme yapılmaz ise ve haklı bir sebep gösterilmez ise (hastane, hapisane gibi) ilgili arkadaşa forumdaki satıcıya hak tanınan - (eksi) itrade (ticaret) hakkımı kullanacağımı üzüntüyle bilgilerinize sunuyorum Pasa hocam.

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 57, (%98)
En son teklif veren arkadaşın CENAZESİ olduğundan ve il dışında bulunduğundan haklı mazeret kabul edilerek site satışı yapılamamıştır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al