wmaraci reklam
lidertakipci

Yandex reklam veriyor mu?

7 Mesajlar 1.330 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

muster109 muster109 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar yandex in de adsense gibi bir hizmeti var mı varsa nasıl başvurabilirim?

wmaraci
reklam

Buguludusler Buguludusler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Şuan için öyle bir şey söz konusu değil gündemlerinde olduğu varsayımı yapılabilir bence.
İnşallah öyle bir uygulama olur da google tek elinden kurtuluruz. =)

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)
Google şu an tekel değil alternatif firmalar var ancak en iyi hizmet veren o.Yandex böyle bir hizmet çıkarsa dahi Google yine en iyisi olacktır bence.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Tekel istememenizi anlıyorum ancak Google varken neden Yandex reklam servisine ihtiyaç duyuyorsunuz anlamadım. Eğer konu banlanmaksa, politikalara uyan ve durup dururken banlanan kimseyi görmedim.

Öte yandan Yandex Türkiye için reklam sistemi şimdilik mevcut değil ancak yakın bir gelecekte çıkacağı söyleniyor.

wmaraci
wmaraci

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

Batuhan adlı üyeden alıntı

Tekel istememenizi anlıyorum ancak Google varken neden Yandex reklam servisine ihtiyaç duyuyorsunuz anlamadım. Eğer konu banlanmaksa, politikalara uyan ve durup dururken banlanan kimseyi görmedim.

Öte yandan Yandex Türkiye için reklam sistemi şimdilik mevcut değil ancak yakın bir gelecekte çıkacağı söyleniyor.

Tam olarak katılmıyorum yazdıklarıza.Google dan sudan sebeplerle hesabı durdurabiliyor.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

NoNe adlı üyeden alıntı

Tam olarak katılmıyorum yazdıklarıza.Google dan sudan sebeplerle hesabı durdurabiliyor.

Evet haklı olabilirsiniz, ancak olaya bir de Google tarafından bakmak gerekir. Şirketler yada bireyler Google'a reklam vermek için ciddi meblalar yatırabiliyorlar ve reklamlarının gösterildiğine, durup dururken paralarının uçup gitmediğine emin olmak istiyorlar. Adsense ile çok kazanmak için olmadık yöntemlere baş vuran çok fazla kişi var. Kurunun yanındaki yaş misali haksız yere banlananlar da oluyordur mutlaka. Yatırımcıların haklarını korumak için yayıncıların haklarını biraz suistimal ediyor olabilirler elbette, tabii ki yanlış bu ancak bütün reklam servislerinden çok daha iyi çalıştıkları bir gerçek.

Belki de politikalarını karşılarına alıp biraz düşünmeleri gerekiyordur. Google yüksek ihtimalle reklam alanında tekel olacak ancak Yandex yada başka bir şirket bir nebze de olsa Google'a rakip bir reklam sistemi çıkarabilirlerse Google yayıncılar için biraz daha esnek davranabilir sanırım.

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

NoNe adlı üyeden alıntı

Aynen hocam katılıyorum..

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al