wmaraci reklam

Instagram Kullanıcı Adı Hakkında

7 Mesajlar 904 Okunma
smmexpress

auyar auyar ⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 173 / 172
  • Ticaret 6, (%100)
Merhabalar dostlar,

Kısa ve öz anlatmaya çalışacağım;
Instagram'da kullanıcı adım @aliuyar.exe uzun zamandır belirli aralıklarla @aliuyar kullanıcı adını almaya çalışıyorum fakat hesap kullanılmıyor olmasına rağmen alamadım. Hesap sahibi ile iletişime de geçemiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Kullanıcı adını benim hesabıma alabilecek dostlar, öğrenciyim ve ayırabilecek çok fazla bir bütçem yok. Tasarım ile ilgileniyorum, eğer kullanıcı adı tarafıma geçerse elimden gelen tasarımı yapabileceğimi belirtmek isterim.

💎 www.aliuyar.com 💎

wmaraci
reklam

Lyllenor Lyllenor Lyllenor Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle bahsettiğiniz hesap bir başkası tarafından kullanılmakta.

Neye dayanarak marka ihlali bildiriminde bulunuyorsunuz?
"Ali Uyar" Marka sorgulamasının yanıtı: Eşleşen kayıt bulunamadı.

Bir markanın marka olabilmesi .com alan adı alarak olmuyor maalesef. Yani instagram haklı, herhangi bir ihlal yok.

Bu durumda yapılabilecek tek şey; @aliuyar kişisine dm göndererek hesabı için teklif verebilirsiniz.

• Üyelik 10.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 173 / 172
  • Ticaret 6, (%100)
Lyllenor ~ Hocam marka ihlalini bir çok mecrada paylaşıyorlar bu şekilde istediğiniz kullanıcı adını alma ihtimaliniz var diye, onlara ithâfen denedim ve olmadığını belirtmek istedim. Maalesef hesap sahibine hiçbir şekilde ulaşım sağlayamıyorum, teşekkür ederim cevaplarınız için.

💎 www.aliuyar.com 💎

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Lyllenor arkadaşın söylediklerine ek olarak; İlla bu kullanıcı adını alacaksanız "aliuyar" - "Ali Uyar" bunları marka tescili yapmanız gerekmekte ve marka tescil sınıflarını iyi seçmeniz gerekmekte. Sonrasındaki evraklarınızla aynı alandan yeniden başvuru yapabilirsiniz.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
wmaraci

telatabi telatabi istalya.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Social Media & Web Solutions
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 282 / 122
  • Ticaret 19, (%100)
1-Sanırım sen "bu kullanıcı adı beni taklit ediyor" diyerek şikayet ederken aslında ismi almaya çalışıyorsun.
2-Bunu farklı bir dille yapmanı öneririm
3-Yaptığın açıklama çok önemli.
4-Yöntemin doğru, .com uzantı sende. Ama hesapta sıkıntı var. Hesabın pasif bir hesap olması durumunda sana verilebilir. Gönderiler paylaşmış hesap. Gönderi sayısı senden fazla :)

• Üyelik 10.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 173 / 172
  • Ticaret 6, (%100)
Dorebar ~ Marka tescil belgem olduktan sonra alma imkânım var mı?

💎 www.aliuyar.com 💎

• Üyelik 10.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 173 / 172
  • Ticaret 6, (%100)
telatabi ~ Baştan alarak anlatmak istiyorum hocam, yanlış anladınız sanırım.

1- Şikayet değil form aracılığı ile marka ihlali vererek alabileceğimi söyleyen arkadaşlar oldu onlara ithâfen denemek istedim.
2- Haklısınız, ama dediğim gibi şikayet değil form doldurarak şansımı denemek ve ne denli işe yarayacağını öğrenmek istedim.
3- Formda çok güzel açıkladım lâkin onlar da haklı olarak hesabın herhangi bir aykırı durumu olmadığı için bunu yapamayız diye dönüş yaptılar.
4- Hesap pasif herhangi bir şekilde yıllardır kullanılmadığını konuda belirttim. Uzun süredir takip ediyorum herhangi bir paylaşımı olmadı. Gönderi sayısı benden fazla olabilir son paylaştığı gönderi 2012 ve benim arşivlediğim çok fazla paylaşım mevcut.

Yardımcı olabilecek Instagram konusunda bilgili olan arkadaşlar varsa diye konuyu açmak istedim. Aksi halde alınmış bir kullanıcı adını alamayacağımı maalesef biliyorum. Teşekkür ederim katılımınız için.

💎 www.aliuyar.com 💎

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al