freelance iş ilanları

adsense politika ihlali

7 Mesajlar 1.108 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

umay3707 umay3707 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhaba siteme politika ihlali nedeniyle adsense onayı alamıyorum.web site işlerinde yeniyim.yardımcı olabilecek birisi var mı acaba ?

Lütfen bulduğumuz sorunları inceleyin, çözün ve işiniz bittikten sonra formu gönderin. AdSense'i kullanabilmek için bu sorunları çözmeniz gerekiyor.

Sitenizdeki sorunları giderin
https://enyakinveteriner.com adresli sitenizde bazı politika ihlalleri saptadık. Aşağıdaki bu sorunları düzeltmediğiniz sürece sitenizde reklam yayınlayamayız. Daha fazla bilgi için İçerik Politikalarımızı görüntüleyin veya Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.
SEBTURKA

kişi bu mesajı beğendi.

sınırsız makale oluşturun
wmaraci
reklam

SEBTURKA SEBTURKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 140 / 141
  • Ticaret 0, (%0)
Politika ihlalleri hakkında orada detay olması gerekiyor hocam. Daha 2-3 gün önce benimde başıma gelmişti. Ben hallettim. Hangi sorunların düzeltilmesini istiyor adsense hesabınız?

http://www.ilgikolik.com

• Üyelik 07.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Başvurunuzun durumu
AdSense'e ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Uzmanlarımız yaptıkları inceleme sonucunda başvurunuzun programımızın ölçütlerini karşılamadığına karar verdi. Maalesef sizi programımıza kabul edemiyoruz.
AdSense program politikalarımız, Google reklamlarının reklamverenlerimiz kadar yayıncılarımıza da yararlı olacağından emin olmak için tasarlanmıştır. Tüm yayıncıları incelemeden geçirir ve başvuruları reddetme hakkımızı saklı tutarız. Programımızın ölçütlerini karşılayacak değişiklikleri gerçekleştirmeniz durumunda, gelecekte AdSense'e tekrar başvurabilirsiniz.
Kararımızın ayrıntılı nedenleriyle ilgili sorularınıza cevap verilemeyeceğini bilmenizi isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Teşekkürler,
Google AdSense Ekibi

sadece böyle bir cevap var hocam net bir sayfa ya da bölüm yazılmamış

volume volume İyi günler Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek editör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 78 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
İşte işin tuhaf tarafı da bu. Normalde orada ihlale neden olan şeyler yazar siz de düzeltirsiniz deniliyor ama ne yazık ki aynı cevabı ben de aldım. Şimdi dönüyorum siteye bakıyorum neyi düzeltmem lazım diyorum.
3 kategori var. Makaleleri kendim hazırladım. Ancak burada özgünlükten kasıt ne? Örnek vereyim.
Ahmet Altan kimdir? Bu başlıkla bir sürü biyografi var ama ben başkasına olmayan özgün bilgilerle ve cümlelerle bu yazıyı hazırladım. Ancak snippet olarak başka sitelerle aynı. İşte bu makale şimdi özgün değilse evet doğru sitem onaylanmamalı. Önce aslında özgün makaleden kasıt gerçekten ne? Bunu bilmek lazım. İletişim,gizlilik poltikası çerez vs hepsi sitede tamam. Bakan herkes bu site onay alır dedi ama alamadı maalesef. E şimdi nerenin hatalı olduğu da söylenmeyince aynı şekilde tekrar onaya gönderdim ben de. Bakalım ne olacak?

Kardeş bu arada tam cevap yazdım temamız aynıymış. Şimdi ben senin siteni inceliyorum. Tesadüf ama iyi bir tesadüf oldu.
Belki ikimizin siteye bakıp bir tavsiye yazan olur.
Benim sitenin linki de http://dizianaliz.com

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Bir adet makalemi kendim yazmıştım ama kopya içerik sitelerinden taratınca benzer ifadeler nedeniyle kopya içerik olarak gösteriyor.O makaleyi silip tekrar Adsense onayına göndermeyi deneyeceğim.Cevabına ve ilgine teşekkürler.

volume volume İyi günler Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek editör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 78 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında sitenizin konusu güzel. Benim 3 tane Ankara kedim var. Böyle sitelere bakarım arada sırada. Ancak o numaralar verdiğiniz bölümle işte size sıkıntı yaratabilir. Çünkü o bilgiler her yerde aynı. O bilgileri biraz daha değişik kelimelerle deneyin derim. Uzmanı değilim ama uzun süredir deneye deneye en azından belli şeyleri anladım. Umarız onayları alırız.

• Üyelik 07.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
eyvallah kardeşim uyarılarını dikkate alacağım.tekrar red yersem muhtemelen değişiklik yapmam gerekecek.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al