wmaraci reklam
lidertakipci

Admob+Adsense

4 Mesajlar 410 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Farewell Farewell WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Makale Yazarlığı ve Grafik Tas
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
Arkadaşlar merhaba,bir konuda sizlerden bilgi almak istiyorum. Pazartesi günü kısmetse oyunumuz gogle play e yüklenecek. Bir bilgi yarışması oyunu. Şuanda tanıdıklar ve sağ sol ile toplam 750 ila 1000 arası indirme alacak oyun. Reklam ile daha fazla yapmayı planlıyoruz. Şimdi sorum şu olacak,

Kız arkadaşım azeri,bu yüzden orada 250-300 indirme olacağını düşünüyoruz. Tr de ise 600-700 gibi bir indirme bekliyoruz kendi çevremiz'den. Azerbaycan'da tıklama olduğu zaman tam olarak ne kadar kazanç sağlar ? Yani Tr reklamları kadar az vermez umarım ?

Bu konuda bilgi almak istiyoruz. Admob kız arkadaşımın üzerine olacak Adsense benim. Uygulamaya giren kişilerin çoğu siteyede gireceği için farklı reklamlar olsun istedik. Sizce kazançlarımız fazla olur mu ? Her ay 1 oyun almayı ya da yaptırtmayı düşünüyoruz. Sizden de bir şekilde bilgi almak istedik. Akıl akıl'dan üstündür. Bilgileriniz bizim için değerlidir. Teşekkür eder saygılarımı sunarım..

wmaraci
reklam

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Reklam ucreti hakkında bir sey diyemecegim ama surda bi yanlışınız var admob senin adsense onun üzerine olamaz . Admob açınca adsense hesap açıyor ve o adsenseye ödeme yapılıyor. Hali hazırda adsense hesabi var ise o hesabın kapatılması gerek aksi takdirde 3 günde bir kopya hesap uyarısı alacaksınız bunu söylemek istedim

Eonar Eonar Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadas sanirim oyundaki adsense kodlariyla sitedeki adsense kodlarinin farkli adsenselere ait olacagini belirtmek istemis ki olabilir sanirim :)
Adsense A'nin admobu oyunda kullanilacak
Adsense B'nin kodlari sitede kullanilacak

Farewell Farewell WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Makale Yazarlığı ve Grafik Tas
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
Aynen hocam site zaten benim üzerime ve adsense kodları ekli. Yani sitemde 2 yıldır aktif olarak reklam çıkmakta. Fakat oyun için kız arkadaşımın üzerine admob açtık. Sadece aynı ıp ler ile tıklama olayı olmaması için ayrı ayrı açtık. Yani Oyunda reklam olarak sitenin adresini vereceğiz ya da sitede oyunun ismini vereceğiz. Böyle bir şey düşündük. Bilgi yarışması para ödüllü olacak. İlk 3 kişiye para dağıtmayı planlıyoruz. Ancak tıklama vb zorlanmayacak kimseyi. Yani reklama bas paranı al gibi bir şey yok.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al