wmaraci reklam
lidertakipci

Yaptığım Değişiklikler Mobilde Görünmüyor

4 Mesajlar 1.402 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

restome1 restome1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar sitemde yapmığım değişiklikler mobil sitemde gözükmüyor. Bazen gözüküyor sayfayı yeniliyince tekrar eski haline geliyor bunun nedeni ne olabilir?

wmaraci
reklam

Teknobilim Teknobilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Dış Ticaret Uzmanı ve Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 44 / 104
  • Ticaret 64, (%100)
Mobil halini nasıl kontrol ediyorsunuz ? Cache eklentisi var mı ? Örneğin iPhone Safari'de ayarlara girip ileri düzeye girip web site verilerine girip siteniz için alınan belleği silin, wordpress'de cache eklentisi var önbelleği temizleyin,

Telefondan bakmak yerine online olarak sitelerden de bakabilirsiniz "mobile viewer" diye arama yapın arama motorunda ulaşırsınız.
restome1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

Teknobilim adlı üyeden alıntı

Mobil halini nasıl kontrol ediyorsunuz ? Cache eklentisi var mı ? Örneğin iPhone Safari'de ayarlara girip ileri düzeye girip web site verilerine girip siteniz için alınan belleği silin, wordpress'de cache eklentisi var önbelleği temizleyin,

Telefondan bakmak yerine online olarak sitelerden de bakabilirsiniz "mobile viewer" diye arama yapın arama motorunda ulaşırsınız.

Safari'de dediğiniz işlemi yapmış site telefonumdan hala aynı şekilde diğer bir android telefondan baktığımda da eski hali gözüküyor. W3 Total Cache eklentisini kullanıyorum ve Cloudflare kullanıyorum. W3 Total Cache uygulamasını devre dışı bıraktım yine aynı sorun oluyor. Mobil Viewer uygulamalarında sorunda gösteriyor. Güncel görünüme ulaşıyor fakat sayfayı yenileyince tekrar eski halaini alıyor.

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar sorunun ayarlarda yaptığım bir yanlışlıktan dolayı Cloudflare ve W3 Total Cache'nin çakışmasından dolayı yaptığını gözlemledim sorunum şuan çözüldü teşekkürler

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al